Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Akinek van gyereke,2 mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek van gyereke,2 mennyi idő után költözött össze a párjával? Az a helyzet hogy a gyerekek apja eléggé okoskodós, beszólogatós,kötekedik mindig. Gondolom ehhez is lenne pár kedves szava.. közben neki is van párja..

Figyelt kérdés
2023. febr. 14. 03:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem, hogy lenne koze hozza. Ha elkezd errol pofazni, nyomd ki🤷‍♀️ Am en csak a ket gyerek oldalon alltam (marmint en + tesom), szerintem par honapot eltunk csak harmasban anyaval. Altalanos sulis voltam, szoval regebben volt mar, de nem emlekszem ilyen hosszu harmasos idoszakra. Szerintem ha ismeri mar a gyerekeket, kijonnek egymassal, akkor koltozzetek ossze nyugodtan.
2023. febr. 14. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem szabad elkapkodni, mert a gyerekek végett visszaüthet. Először is legyen komoly a kapcsolat, ne 5-6 hónapos járás. Egy működő családba fog bekerülni az új férfi, szóval nagy alkalmazkodó képesség szükséges a részéről. A gyerekek nem szerelmesek a pasasba, mint az anyjuk. Nem fognak annyira tolerálni, elnézni dolgokat, erre fel kell készülni. Fontos a fokozatosság elve, nem érdemes lesokkolni a kölköket azzal, hogy megjön a költöztető a dobozokkal és onnantól ott él velük az új férfi, mert befeszülnek a gyerekek.

A kötekedő exet meg el kell fogadni, meg kell tanulni kezelni. A válásnak vannak járulékos terhei, főképp amíg a gyerekek kicsik.

2023. febr. 14. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Páromnak 3 gyereke volt mikor megismertem 5-7-10 évesek. 3.hónapban összeköltöztünk. Ennek immár 14 éve.

Ez egy példa, lehet neked, másoknak más a tapasztalatuk. Nekem ez jutott. Szerencsések voltunk mind ketten. Akarom írni, mind az 5-en.

2023. febr. 14. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Én a nő vagyok a sztoriban, a párom exe is ilyen mindenbe beleszólogatós volt, mi pár hónap után összeköltöztünk, a gyerektől tudta meg, aztán hívogatta a páromat, hogy köteles tájékoztatni meg megadni a címünket, aztán felvilágosítottuk, hogy nem köteles, így azóta se tudja.
2023. febr. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 NTBS ***** válasza:
100%
Ezt ti döntsétek el. Mást ne hagyjatok beleszólni.
2023. febr. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
98%

Mi kb 1 év után költöztünk össze. Előtte sok programot csináltunk négyesben, szerencsére jól sikerültek. Eleinte úgy volt, hogy az egyik gyerek velem maradt, a másik az apjával. Aztán kb fél-1 év múlva a másik is hozzánk költözött. Utána laktunk 4en egy darabig, majd a nagyobbik elköltözött. 10,15 évesek voltak a költözéskor, ennek az egésznek 5 éve már. A nagyobbik 20 elmúlt és a mellettünk levő házban lakik :)


A #2es nagyon jól leírta. Ez minden fél részéről óriási toleranciát igényel, de működtethető, ha mindenki akarja.

2023. febr. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
3 hónap után költözött hozzánk a párom, nem volt semmi fennakadás. Neki nincs gyerek
2023. febr. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Túl hamar. Gondoljátok át alaposan.
2023. febr. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

4 éves volt a lányom mikor megismerkedtünk. 2 hónap múlva ide költözött rá 2 hónapra megbeszéltük hogy vissza adja az albérletet. Azóta összeházasodtunk, született egy közös lányunk, folyamatban a nagyobb családba való örökbe fogadási mert a biológiai apuka már 4 éve nagy ívben tojik rá.

Az elején nálam is kötekedett, nem is értem mire fel mikor ő lépett le...

2023. febr. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
9 honap után, de csak nert a munkám miatt nem tudtam előbb. A lányom előtte töltötte a kettőt, a férjemmel pedig még javaban tartott a válás. Persze hogy nem tetszett neki, de nem érdekelt, eleve nem is kommunikálunk, csak e-mailben. Nem miatta hagytam el ahogy gondolja, szóva
2023. febr. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!