Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 30-as együtt élő párok! Mil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as együtt élő párok! Milyen konfliktusok jellemzőek a kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés
Mi okozza a nagyobb nehézségeket?

2023. febr. 22. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Kevés időnk jut egymásra a munka miatt, lényegében ez a legnagyobb gond kettőnk között.
2023. febr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%
18-25ös csajnak jobban örülnék, mint a 30as asszonynak.
2023. febr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Hatalmi összefeszülések
2023. febr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
A sajt. Hogy kiè a sajt a hütőben😅.
2023. febr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Mit főzzünk 😆
2023. febr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Most gondolkodtam ezen vagy 5 percig, de semmi se jut az eszembe :D Nem igazán vannak konfliktusaink. 2 kicsi gyerekünk van, nyilván mindketten kimerültek vagyunk és hiányzik sokszor az értelmes, kettesben töltött idő, de az ebből fakadó feszültséget elég jól kezeljük és ha össze is zörrenünk valami semmiségen, az tényleg csak ennek a feszkónak tudható be, így nem is valódi konfliktus.
2023. febr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%

Hogy o introvertalt es depresszios, en meg extrovertalt vagyok, ebbol kovetkezik a klasszikus, munka utani szituacio, amikor en beszelgetnek, o meg csendet akar. (Kb. ugyanolyan munkank van.)

Azt szokta mondani, hogy haromszor akkora az energiaszintem, es nem tud hozzam alkalmazkodni.


Konfliktus mar ritkan van belole, mert mar inkabb befogom a szam, de regebben sok volt.

2023. febr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Neha megeszem a nasijat ami harom hete rohad bontatlanul a szekrenyben es altalaban pont aznap jut eszebe, hogy o PONT MA akarta azt megenni😐
2023. febr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%

Neki olyan hobbija van amivel sokat foglalkozik és van hogy nem is itthon hanem elmegy másik városba olykor. Én ezt nehezen értem meg mert nekem nincs ilyen hobbim, de azért próbálom elfogadni és ő is kicsit visszavett, hogy sokat tudjunk együtt lenni.


Van egy családtagja akivel nem bírjuk egymást és egy időben sokat sírtam emiatt meg rosszul éreztem magam, voltak veszekedések belőle, de úgy néz ki ezt rendeztük, vagyis továbbra is utálom de normálisak vagyunk ha egy légtérben vagyunk.


Házimunka inkább az elején volt, hogy ő keveset csinált, pedig ráért volna. De megbeszéltük és már többet csinál. De azért még mindig főleg én :D


Ha épp keveset vagyunk együtt a másik szerint az szokott még vita lenni. Volt hogy én sokat dolgoztam és utána még jártam edzeni és így kevés időm volt rá. Vagy ő volt elfoglaltabb. Vagy pl egy munkát azért nem vállaltam el mert akkor nagyon keveset lettünk volna együtt és ezzel egyetértettem csak akkor már egy ideje munkanélküli voltam és nem örültem hogy el kell utasítanom az ajánlatot, de utólag örülök neki.


Még néhány apróság pl kevés olyan film vagy sorozat van ami mindkettőnket érdekel :D

2023. febr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
Konfliktus nincs, elfogadtuk hogy ez van, vannak kötelezettségek amiket muszáj csinálni. Csak nehéz, hogy munka miatt keveset látjuk egymást hétköznap. Neki olyan munkája van amiben 10- 12 órás műszakokat húz le. Így fél 8, fél 10 is van este, mire hazaér. Én átlagos 8 órában vagyok, közel a melóhelyem, így 5.45re itthon vagyok.
2023. febr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!