Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan lehet ennyi alkoholista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ennyi alkoholista ember párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ma bevásárlás alatt, amíg a sorban álltam volt három elég hosszú sor. Nézelődtem és a vásárlók java része családos emberekből, szerelmes párokból állt, akiknek a kosarai tele voltak alkohollal. Én eddig úgy tudtam, hogy a párkeresés során, párkapcsolatban alapvetően negatív dolog az alkoholfogyasztás. Rosszul tudtam?

2023. márc. 14. 20:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Magyarország alkohollal megy. Érdemes megkeresni a magyar vagyok alkoholista c. kisfilmet. Nagyjából mindent elmond a témakörről.
2023. márc. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen rossz, csak valaki nem bánja, hogy a párja iszik, vagy marad vele annyira "szereti"-szereti, sőt lehet együtt isznak.
2023. márc. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Ja és mondták hogy azt maguknak veszik?
2023. márc. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem az ilyeneknél összejövetel lesz, vagy mennek valakikhez, es nem maguknak veszik otthonra kettesben
2023. márc. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne azt hinni:)
2023. márc. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Alkalmanként szerintem nem probléma az alkoholfogyasztás. Én iszok alkalom adtán, a férjem is, főleg, ha összeülünk a barátokkal. Bontunk egy üveg bort, a csajokkal megisszuk, a fiúk meg whiskeyzni szoktak. Szerintem ebben semmi rossz nincs. Alkoholizmusnak azt nevezzük, amikor rutinszerűen minden nap iszik a delikvens. Pl, ha minden nap iszik egy doboz sört valaki, az alkoholizmusnak minősül.
2023. márc. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ez az.
2023. márc. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

A mi múltkori kosarunkat elnézve bárki alkoholistának nézhetne. Sör, vodka, rum, likőr. Ebből a sör az egyetlen, ami heti szinten fogy, a többiből pedig szeretjük, ha van itthon. Miből gondolod, hogy más megissza rögtön az összeset?

A mértéktelen alkoholfogyasztás valóban rossz dolog, és nem tolerálható, de azért az alkohol nem egyenlő az alkoholizmussal.

2023. márc. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Értem az összejöveteleket, meg az alkalmi alkoholfogyasztást, de itt a polcokon szinte már csak alkoholmentes italok voltak és ez nem egy kis bolt.
2023. márc. 14. 20:46
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
Magyarország világszinten top 10-ben van az évi egy főre jutó alkoholfogyasztás alapján ... vagyis igen nehézkes lenne a párkeresés, ha csak absztinenseknek lenne rá lehetőségük.
2023. márc. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!