Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mikor döntöttetek úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor döntöttetek úgy a párotokkal, hogy összeköltöztök?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig vártatok vele? Érdemes-e sokáig várni ezzel?

2023. márc. 30. 16:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
64%
Már 3 hónap után beszéltünk róla, de akkoriban még nem lehetett, mert mindketten suliba jártunk, csak diákmunkából volt némi pénzünk. Mindkettőnknek 1 éve volt még hatra amikor összejöttünk. Aztán mikor befejeztünk a sulit, kerestünk munkát, ez pár hét alatt meglett, és összeköltöztünk. Fél évre rá össze is házasodtunk:)
2023. ápr. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

4 év után, abban az évben amikor lediplomáztam és munkába álltam, valamint megvártuk az 1 évre szóló albérleti szerződésem lejártát és ő is felmondott, majd abban a városban keresett munkát, ahol tanultam.


Nem volt bennünk rossz érzés, hogy ennyit vártunk, mert már középiskolás korunk óta barátok voltunk, barátként is több helyre utaztunk együtt és mindenféle passzban láttuk egymást már addigra, mire összejöttünk.

Azóta is, most már 12 éve együtt vagyunk.



De felnőttként (munkahely, stabil egzisztencia,stb.), korábban nem ismerve a másikat biztos hamarabb költöztem volna össze bárkivel is. Szerintem egyetemistaként belefér még a 2-4 év várakozás, de 25 fölött minél előbb érdemes lehet, hogy kiderüljön, működőképes-e a kapcsolat.


37/N

2023. ápr. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!