Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kisgyerek (ek) mellett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisgyerek (ek) mellett, hogyan szoktátok megoldani az együttlétet, és kb. milyen gyakran?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 1. 09:08
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%
15 hónapos a kicsi, 6 éves a nagy. Nálunk szigorú napirend van, 7 órakor fürdetés, utána a férjem megy, addig mesélek nekik, utána fekvés, alvás, nincs alku vagy időhúzás. Elalszanak, bezárjuk az ajtót, a kulcs benne marad, és lehet szexelni. Én igénylem az együttlétet, nem tudom, másoknál hogy alakul ki, hogy nem. Az éjjel ébredős baba korszakban volt ritkább, akkor fáradtak voltunk.
febr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 11 éve nincs szex. Falusi nőt vettem el vesztemre, ott meg vagy oltári nagy ribik vannak, vagy olyanok hogy megvan a gyerek és nincs több szex. Eleinte próbálkoztam, aztán 2 év után meguntam. Ő megmondta hogy nincs igénye rá, sőt addig sem volt, sőőőt fiatal korában sem érdekelte a szex semmilyen formája sem, nem izgatta fel őt semmi. Jól van mondom, akkor innentől kezdve beköszöntött a szexmentes élet.
febr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%

Este elalvás után, vagy napkozbe szintén alvás közbe, esetleg nagyszülőkhöz lepasszolva (1 éves). Most jön a második, gondolom nem lesz könnyebb, de nekem több igényem van rá mint a páromnak

N

febr. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
57%
33. Ugye nagydarab vagy? A jó nőknek nem igazán van értelmezhető libidója. Nekem volt vagy 30 kapcsolatom, tartós, rövid, házasság. Azt vettem észre hogy a testes nőket állandóan dugnom kellett minden körülmény között, a vékony gusztusos nőknél .eg ezerrel ment a pedál hogy legalább a heti 1 meglegyen.
febr. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
87%

#34

Ba$zott degradálóan írsz a nagydarab nőkről, pedig ezek szerint voltál ilyennel, akkor ne reklamálj, téged is minősít...


Egy dolog igaz:

Ha mélypontokon voltam, előjött az étvágytalanság, 50valahány kilóra fogytam, a libidóm is lecsökkent.


63 kg az átlagsúlyom, és igen, ha megvan a lelki egyensúly, több igényem van a szexre.


De ez nem a testalkatra vezethető vissza, ha az egészet érzelmezzük....

febr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
67%
34 Kifejezetten sovány vagyok. Engem pedig sokkal inkább zavar hogy minden pasi előadja hogy a nők nem akarnak dugni aztán mikor lehetne akkor meg vannak halva.
febr. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
36. Ja, nekem meg nagy a libidóm, csak a feleségem tiltotta le a szexet. Neki az a világ legtragikusabb dolga. Szóval leélem az életem szex nélkül nagy libidóval. Pont én lennék aki nem teljesítene? Vicces.
febr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
100%
Van két 11 éves, egy 3 éves, meg egy 2 hónapos. A két naggyal nincs gond, de a kicsik... A baba este 11-12-ig szopizik, addigra már hulla faradt vagyok, a 3 éves meg hajnalban bemaszik hozzánk, így reggel sincs rá alkalmunk. Sajnos a tavalyi heti 3-4 is lement max heti 1-re, de inkább kétheti 1 :(
febr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
84%
2-höz: Ennyi év után ilyen gyerek mellett a havi 2 egyáltalán nem is rossz! Úgyhogy feleség lelépése sajnos kamus kifogás volt és más háttere volt annak.
márc. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
61%

Férfi vagyok. Közös szobában aludtunk a gyermekünkkel, aki egy rácsos ágyban aludt, hogy védje a rács a leeséstől. Egyik alkalommal megszólal a beszélni már tudó fiunk és kérdezi: "Bíjkóztok?". Ránéztünk, hát állt a kiságyában, kapaszkodva az ágy felső lécébe. Olyan kicsi volt, hogy nem emlékezhet rá. Füstbe ment a tervünk...

Amikor később nagyobb lakásba költöztünk, megszületett a 2. is. Az idősebb lehetett kb 5-6-éves. A hálószobánk ajtaja alul üvegezett volt, amit a lurkók kitörtek. Nem csináltattuk meg, nehogy megismétlődjön hasonló eset.

Ők már "aludtak", a feleségem pedig rajtam "kézi munkázott". Nem vettük észre, hogy a lurkók lesnek minket, csak amikor az idősebb megszólalt: "Anya, Te dobolsz?". Felkeltem és elkísértem őket a szobájukba. Ismét füstbe ment a terv.

Kolleganőm mesélte, hogy közös szobában aludtak a 3-éves kislányukkal. Javában szexeltek, amikor a kislány felkelt azt ágyából és azt mondta, hogy átmegy aludni a másik szobába, ne zavarják őt. És átköltözött. A kolleganőm amikor elmesélte, azt kérdezte tőlem: "Hát nem aranyos kislányunk van?".

Elődeink, amikor még a nagyszülők is a fiatalokkal laktak (aludtak) egy szobában, bizony gyakran előfordult, hogy a kicsik szem- és fültanúi voltak a kéjelgésüknek, amit namcsak a gyerekek, de a szülők is hallottak. Konkrét eseteket hallottam, nem is egyet. Volt, amikor a már felnőtt gyerekük, hol a nagyszülő mesélte az eseteket.

ápr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!