Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Közel 10 éve együtt élek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel 10 éve együtt élek egy nővel az ingatlan már meg volt mikor oda költöztem. Azóta szinte csak én dolgozom költöttem a házra is.szerettem volna ha papíron kapok amennyi részt a házból erre megsértődött azt mondta le akarom húzni! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek? 10 év után ha nincs is tulajdonjogom de költöttem a házra fizettem a számlákat mellesleg ő alig alig dolgozik, akkor pofátlan ság volt amit kértem tőle?

2023. ápr. 3. 07:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
36%
örülj neki ,hogy a meztelen segged be tethetted oda !!!! Az az ö ingatlana 0-FT.-al mehettél oda,az a legkevesebb amit tehetsz amig ott élsz !!!
2023. ápr. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
1. Több millió ftot költöttem ami igen csak növeli a ház értéket. Mellesleg az én fizetésem ből fizetünk mindent akkor miért is kéne örülnöm hogy ott lehetek?
2023. ápr. 3. 07:19
 3/31 anonim ***** válasza:
60%

Én is így vagyok a párommal, ház már meg volt, benne laktam és közösen építettünk a házhoz. Nem csak ő adott bele hanem közösen, illetve én csináltam mindent mint férfi. De ha szét mennénk akkor kifizetném amennyit bele rakott vagy eladnám hogy ne legyen becsapva. Ez a te verziód az lehúzás, annak mondják. Attól hogy már meg volt a ház, nem jelenti azt hogy minden az övé. Irattas vele egy papírt hogy te mennyit raktál bele a felújítása, bővítésbe és ha szét mentek akkor azt fizesse ki néked. Máskülönben buktad, még ha bizonyítani is tudod a bíróság nem fog neked igazat adni. Tapasztalat, mert a volt feleségem is így járt. Annak jár a szája, aki nem tett semmit az együttélés alatt.

Szóval: papirozd le hogy legyen menekülő utad, máskülönben veszett fejsze.

2023. ápr. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
90%
Ezt akkor kellett volna lepapirozni, amikor oda költöztel. Hogyha te bele fizetsz x összeget, akkor ő azt neked szakítás esetén térítse meg. Most már mindegy, mint csinálsz, eltelt tíz év, már nem fog veled ilyen szerződést íratni. Ezt buktad.
2023. ápr. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Nincs probléma a kapcsolatunkkal közös gyereket tervezünk csupán szeretném biztonságban tudni magam mert sosem tudni mit hoz a jövő
2023. ápr. 3. 07:34
 6/31 anonim ***** válasza:
91%
De mondom, ha szerinte lehuzas ez a papirozas a részéről, akkor innentől a fejed tetejére is allhatsz, nem fog veled szerződést irni. Ezt akkor tudtad volna tisztázni, amikor oda koltoztel. Ez már veszett ugy.
2023. ápr. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
33%
Ő kb. erre tart/tartott téged. Tipikus ingatlanos nő - rezsifizető pasi felállás. Abból indul ki, hogy még így is jobban jártál, mint ha albérletet kellett volna fizetned. Nem 10 év után kellett volna eszedbe jutni ennek, hanem amikor meg volt szorulva, és veled fizettetett ki ezt-azt. Ha most nagyon erőszakoskodsz, majd lecserél egy újra. De lehet, már akkor is ezt tette volna. Sajnálom, én magam is kiszolgáltatott csicskaként élek, átérzem a helyzeted. Akinek ingatlanja van, az bármit megtehet a másikkal.
2023. ápr. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
84%

Ezt előre kellett volna papírozni, mostmár mondhat ő vagy te bármit.

Addig amíg nincs közöd semmihez, egy forintot nem szabadott volna bele tenni.

2023. ápr. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
11%

Beszelj ugyveddel.


Ugy gondolom hogy ha 10 evig ott laktal es koltottel akkor igenis jar tulajdonresz.

2023. ápr. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy jár tulajdonrész. Amit követelhetnél, az az értéknövelő beruházások rád eső része. Van ezekről számla? Ha nincs, akkor hosszú évekig elhúzódó pereskedésre számíthatsz.

Amúgy meg miért akarsz gyereket csinálni egy nőnek, aki nem dolgozik? Miért nem dolgozik? 10 évig miért nem zavart, hogy nem dolgozik?

2023. ápr. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!