Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen közös érdeklődési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen közös érdeklődési körötök, hobbitok van a barátnőtökkel, feleségetekkel, barátotokkal, férjetekkel?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 7. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

A művészetek (mindkettőnknek ehhez köthető végzettsége és szakmája van), különböző történelmi témák és kultúrák, a filmezés, a csillagászat, a lovaglás, az utazás, a városnézés és túrázás, illetve gyakran járunk el kettesben vagy a barátainkkal közös programokra (mozi, színház, bowling, koncert, szabadulószoba, csakhogy néhány említsek).

26/N (a párom 28/F)

2023. ápr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
kb semmi, de ettől függetlenül jól megvagyunk évek óta.
2023. ápr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%

A mostani pasimmal:

Extrovertáltak vagyunk mindketten. Azaz főleg a társadalomszeretete bennünk a közös. Állandóan haverokkal vagyunk, társaságokkal éttermezünk, vacsizunk, programozunk, nagyon sokszor többesben vagyunk mindenhol, haverokkal családdal is nyaralni se kettesben megyünk hanem pl párom huga+párjával.

De ez nem jelenti azt hogy kettesben ne lenne életünk. Néha beülünk valahova együtt főzünk autózunk vagy csak ugy tanulunk táncolni, miegyéb.

De valojában minden egyéb apro cseprő dologban is közösek vagyunk.

Pl.szereti a focit es olyan vagányan lazapasisan is csinálja, engem meg vonzanak a focis pasik, szereti a jó kocsikat engem meg vonzanak a jókocsis pasik, valamennyi kereszteny hite van mindkettőnknek egyforma keresztjei vannak, a kocaiban is lóg, szeretek olvasni és ő is szeret ahhoz képest hogy egy verekedős izomsrác:D, mégis olvasom miket olvas, együtt meg is beszéljük, és egyikunk sem képes filmre koncentrálni fokuszálni, mert minsig van valami izgalmasabb igy pl filmet soha nem birunk nézni se, vagy belelapozgatunk gyorsan hogy na mi lett a vege vagy csak beteszunk egyet háttérzajnak kb:D


Amikor ezt irtam, hogy nekunk izgalmasabb az eletunk mint egy film meg lepontoztak :D

2023. ápr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Meg mindketten ugy vásárolunk hogy nem szédelgünk az üzletekben hanem bemegyunk azért ami kell nyílegyenesen megvesszük és pénztár.

Meg egyikünk se bírja mikor vki elkezd előttünk szerencsétlenkedni de mindketten intelligensek vagyunk es csendben várunk es csendben szenvedünk. Nem szidunk soha senkit:D

Meg kb millio apróságot tudnék sorolni amik közösek. Az ellentétek lennének inkább azok ami pársoros.

Pl en utalom az agressziot fegyvereket. Ő meg kőkemény kiképzésekre is jár embert ölni is tanul es tele van tartható fegyverekkel.

Vannak ilyen sarkalatos ellentétes pontjaink is.

2023. ápr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
CS:GO
2023. ápr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Van több közös pont is. Mindketten imádjuk a kutyákat , van is, közösen fogadtuk örökbe:). Mindketten nagyon szeretünk olvasni, sokat szoktunk könyvekről, az olvasásélményeinkről is beszélgetni. Mindketten szeretünk sorozatokat nézni, és ebben is vannak közösek, plusz zenében is van hogy egyezik az ízlésünk. Voltunk már együtt több koncerten is.:) Az utóbbi években már jobban odafigyelünk a kajára, fogytunk is pár kilót mindketten, és mozogni is szoktunk rendszeresen együtt.:)
2023. ápr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a szeksz
2023. ápr. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Túrázás, természetjárás, utazás, csillagászat.A többi nem közös.
2023. ápr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ami közös, nagy az egyetértés köztünk:

kertészkedés, komolyzene, szex, természetfilmek


amiben nagyon különbözünk:

- én csendes vagyok, ő csak akkor nem beszél, ha alszik

- engem a természettudományok érdekelnek, ő inkább humán beállítottságú

- én nagyon precíz vagyok mindenben, ezért lassú, az ő jelmondata, hogy nem baj ha sz.r, csak hamar kész legyen

- én szeretek egyedül lenni, feltalálom magam, ő szereti a vendégeket, és kell neki valaki aki szórakoztatja

2023. ápr. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kirandulni, termeszet es orszagjaras, fotozas, vizimadarak, de csak tok amator modon.

Zeneben oriasi atfedes, pedig 15 evvel idosebb a ferjem, de imadom azt a korszakot, mikor o volt fiatal.

Es a tobbi kompatibilis. Otthon orakig csondben szoszmotolunk a sajat hobbynkkal.

Filmben total mas izles, kulon nezunk. Mikor o filmezik, en podcastokat hallgatok.

2023. máj. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!