Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lehet egy nőnek beleszólása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy nőnek beleszólása bármibe, ha gyereket nem nevel,és nem kell elmenni dolgoznia, mert a férje jól keres?

Figyelt kérdés
7 hónapja költöztem össze a párommal. Jól keres. Gyerekünk nincsen. Egy felújítandó, régi vályogházba lakunk, amivel rengeteg a probléma. ( Penészes falak, dohos szag, rendetlen udvar). Nekiláttam a munkáknak, amit tudok megcsinálok, kapálás, rend rakás, stb. Viszont egy idő után ( pár nap alatt), folyton előjön az, hogy elégedetlen vagyok, semmi sem tetszik,amikor meglátom a hibákat. ( ajtó nincs rendesen beállítva, ferde, kitöltetlen fal részek, ezer éves kő a konyhában, kölcsönkapott dohos szagú fa szekrény amiben a tiszta edényeket kell tároljam,egyes tálcás mosogató stb stb..Az is egy nagy baj, mivel a párom fogni szeretné a pénzt (ami érthető is), sok dologhoz nem hív szakembert, hanem magunk nekiálltunk anyós jelölttel,és az sajnos elég pocsék is lett. Falfestés, szúnyoghálós ajtó összeütése, stb. És itt kezdődik a probléma,hogy mivel nem keresek, így a legtöbbször úgy érzem,hogy az ilyen "ne is merjen morogni"fogjam be a pfámat, mert csak egy megtűrt személy vagyok más házában.Viszont, egyszerűen nem bírom elnézni ezeket a kontár munkákat.Amikor szóváteszem a páromnak, kitör a hatalmas nagy veszekedés köztünk. Az is egy gond, hogy ő nem nagyon mozdít semmit a felújításban,mert semmihez sem ért, nem tud dolgokat megcsinálni, és az anyós jelöltemre bízza a dolgokat, akinek sajnos szép szóval sincsen szépérzéke, sem színek, sem szerelés sem semmilyen téren,viszont intézkedni,tervezgetni imád. ( Az anyós az eggyel lejjebbi utcában lakik,és jött segíteni.) A leírtak hatalmas nagy feszültségeket okoz bennem,mert nagyon szép házból jöttem,gyönyörű rendezett környezetből ( ennek ellenére nem voltunk soha gazdagok).Sokszor fáj a fejem,nem érzem jól magam,és kedvem sincsen mit csinálni, annyira rühellem a környezetet, és a házat is,mert úgy érzem semmit sem tudok kihozni belőle. Úgy ahogy van,nem tetszik. Valaki tud esetleg tanácsot, javaslatot adni,hogy mit tegyek?
2023. ápr. 13. 10:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Jobb tanacsom nincs, en fognam magamat es elkoltoznek onnan. Normalis esetben lehetne beleszolasod, fuggetlenul az anyagi helyzetedtol, mas kerdes, ha ennyit tud a masik anyagilag megengedni, akkor nagyon mit csinalni nem lehet, tehat itt igazabol szimplan felesleges a beleszolas, mert nem fogtok csettintesre penzt csinalni.

Inkabb keress munkat (vagy tenyleg jol kereso pasit, nem olyat, akinek nem futja egy szakemberre, mert az en ertelmezesemben az nem keres jol, de te tudod) es szedd ossze magadat.

2023. ápr. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy igazad van, csak én áltatom magam.
2023. ápr. 13. 10:45
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Kidolgozod a beled más tulajdonáért és bármikor repülhetsz.
2023. ápr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól keres, mit kerestek egy ilyen szar házban??
2023. ápr. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van,viszont azt sem szabad elfelejtenem,hogy tulajdonképp a párom pénzéből élek. Ezért is van bennem ez a dilemma, abba az irányba,hogy emiatt nekem hallgass a nevem.
2023. ápr. 13. 10:52
 6/26 A kérdező kommentje:
Mielőtt mi összejöttünk, ő már megvette ezt a házat,hogy majd egyszer ide költözik. Elmondása szerint,akkor nagyon lent voltak az ingatlan árak,és azért vette meg. Jelenleg ezt szintén ő mondta, nincs annyi pénze,hogy másikat vegyen,hanem ezt,amiben most élünk, fel kell újítani, eladjuk és lesz helyette jobb,és szebb ház. Na most itt a bibi,hogy ez mikor fog bekövetkezni. Mivel nem szeretek itt, elégedetlen vagyok,és úgy érzem lelkileg is kezdek kiégni, ebből van a veszekedés.
2023. ápr. 13. 10:54
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
A tanácsom az, hogy költözz el még ma. Ez egy putri
2023. ápr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%

Általános szabály hogy jobb körülmények közül sose menj rosszabb körülmények közé! Kivéve ha közös tulajdon, még építés alatt áll, és azért vannak rosszabb körülmények.

Nálatok ez nincs így, te egy olyan ház miatt gürizel amihez semmi közöd.

Persze a pasas meg eltart téged! Ez nem más mint egy függőségi viszony (persze nem vonom kétségbe hogy szeretitek egymást).

Szerintem költözz vissza a jó körülmények közé és keress magadnak munkahelyet. Mert így mindig ki leszel szolgáltatva annak a pasinak és mentálisan rá fogsz menni erre (érzelmileg zsarolható vagy mert eltartanak), úgy hogy közben semmi közöd ahhoz a házhoz.

2023. ápr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Miután rendbe tetted a házat, majd kidob. Menj el dolgozni és költözz el
2023. ápr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem, hogy te miért nem dolgozol. Ha nincs pénz normális szakemberre, hanem nektek kell házilag gányolni egy olyan házban, amire alsó hangon is pár milliót rá kellene költeni, akkor érthetetlen számomra, hogy miért egy keresetből tengődtök.

Ott szenvedsz, elnyomva érzed magad, miért nem teszel semmit? Hogy lehet 7 hónap után ennyire kiszolgáltatottá tenni magad valakinek? Mindenképpen menj el dolgozni.

2023. ápr. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!