Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kapcsolatban élő pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban élő pasik, milyen ruhában szokott aludni a párotok?

Figyelt kérdés
Elvárjátok éjszaka is a szexi megjelenést (neglizsé+tanga), vagy elég a sima hálóing vagy pizsama?
2023. máj. 6. 17:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Elvárni éjszaka is a szexi megjelenést... Hol élsz te? 😂
2023. máj. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalataim alapján szeretnek a lányok bugyi+póló kombóban aludni, ami szexi is, szóval nem kellett elvárni semmit
2023. máj. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Én bugyiban alszom. Ha ez nem tetszik a kedves páromnak, akkor nem kötelező velem aludnia, nekem így kényelmes :D Sosem volt még ebből problémám, még senki sem tette szóvá, hogy ezen változtatnom kellene.
2023. máj. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
#1 Tőlem elvárja a párom, hogy szexi legyek ilyenkor is, ezért kérdezem, hogy ez egyedi eset-e.
2023. máj. 6. 17:51
 5/31 Hans Pötterman ***** válasza:
89%
Általában a legszarabb kinyúlt foltos pólóinkban alszunk,most mégis kit érdekel éjszaka? 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️😂
2023. máj. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
#4 Már csak egy kérdésem lenne: minek vagy ilyen szánalmas kisfiúval, aki ELVÁR tőled bármit is?! Úgy kihajítanám, hogy pislogni nem lenne ideje. Nem a szexbabája vagyok, akinek a nap 24 órájában az ő vágyait kell kielégítenie!
2023. máj. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyedi, de ennek a faszinak csak kiegészítő vagy.
2023. máj. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent az, hogy elvárja? Vesz neked ilyet? Vagy megmondja, hogy miben aludhatsz? Ez neked kényelmes?

Tőlem hiába várná akárki, hogy húzzak csipke kombinét. El sem tudom képzelni, hogy abban aludjak. Kizarólag pamut pizsamában tudok aludni.

2023. máj. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
#8 Kaptam már tőle ajándékba is, valamint vettem magamnak is néhányat, egy részét még a kapcsolatunk előtt. Szeretem én is ezeket, de vannak normál hálóingeim is, mikor pl. mensturálok, akkor jobban esne abban lenni, de nem engedi meg, volt már, hogy megkért, hogy öltözzek át szexibb szettbe.
2023. máj. 6. 18:39
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem engedi?!? Ne szórakozz már, ki ő, az apád?? Esküszöm soha nem fogom megérteni, hogy miért vannak nők együtt ilyen nyomorultakkal. És ezt nőként írom.

Ha minimális önbecsülésed van, még ma kivágod ezt a szarházit.

2023. máj. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!