Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti, hogy szoktatok aludni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy szoktatok aludni a párotokkal?

Figyelt kérdés
Mi csak alvás előtt szoktunk összebújni, de aludni nem tudok összebújva a párommal, nem kényelmes, elzsibbadok. Közel szoktunk fekudni egymáshoz, de van, hogy háttal vagyok neki, mert nem tudom csak az egyik oldalamon végigaludni az éjszakát. Nekem ez mindig igy volt a természetes és még egyik párom se tette szóvá. De pl. a baratnőim szoktak ezen pörögni, ha a pasi háttal alszik nekik, vagy nem bújnak hozzájuk éjszaka.
2023. máj. 8. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj velük, alszol, nem tudsz magadról, hogy mikor fordulsz el legtöbbször és nagyon kényelmetlen egy pózban aludni, vagy egymásba bújni. Nem attól fog valaki szeretni, hogy még éjszaka is beléd van bújva egyáltalán.
2023. máj. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy alszunk, ahogy jólesik, ne legyen már elvárás egymásom fekve aludni. Ébren kell szeretni egymást. Néha nem is egyszerre fekszünk le, vagy épp egyikünk a kanapén alszik be a tv előtt, és akkor külön alszunk. Felnőtt emberek között ez nem nagy probléma.
2023. máj. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak ilyen romantikus elképzeléseim mindig, hogy majd összebújva alszunk, mint a filmekben... Aztán elzsibbad a kezem, vagy pont az orromba fújja az elhasznált levegőjét vagy elviszi a paplant rólam és kitört a nyakam is... De valószínűleg ez is egy olyan elvárás, ami csak a fejünkben létezik.
2023. máj. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
8%
Kifli póz, az egyik karom a nyaka alatt van, a másikkal átkarolom. Nekem nem szokott elzsibbadni. Bár ebben a pózban mindig feláll a farkam úgyhogy az esti szex sosem marad el
2023. máj. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Hogy kivel?
2023. máj. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem mindig teljesen természetes volt, hogy úgy alszunk, ahogy kényelmes és nem tudom elképzelni, hogy kényelmes legyen egèsz éjszaka egymásba bújva. Csak amikor a barátnőim azzal jönnek, hogy a pasi nekik hátat fordítva alszik éjszaka és ebből azt a következtetést vonják le, hogy a férfi nem is szereti őket, akkor elgondolkodtam ezen…
2023. máj. 8. 18:52
 7/12 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Összebújva alszunk el(én hanyatt, ő a vállamon) de első megfordulástól kezdve külön. Tehát az ejszaka úgy 10%-a ha összebújva telik, egyszerűen nem kényelmes hosszútávon.
2023. máj. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Alvás előtt összebújunk, néha úgy is alszunk el, de általában az éjszaka folyamán mindketten átfordulunk és egymásnak háttal alszunk tovább. Nem ez határozza meg a kapcsolatot, elhiheted.
2023. máj. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Elég nyomós ok miatt sosem tudtunk összebújva aludni.

Elfogadtam, megszoktam így. Ettől függetlenül szeretgetjük egymást, van intimitás, meg ami kell, úgyhogy egyikünk sem lát ebben problémát. Én vagyok a nő, én sem kombinálok.

2023. máj. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudnék úgy elaludni, hogy összebújok valakivel. Alvás előtt oké, de amikor már érzem, hogy lassan képes vagy elaludni, akkor nekem az a kényelmes ha a hátamra fordulhatok és megvan a saját terem. Értelmes felnőtt ember szerintem megérti, hogy alvásnál a kényelem az első és nem pörög ezen. Nem ezen múlik egy kapcsolat.


N

2023. máj. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!