Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem tudom mi a teendő. Valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi a teendő. Valami segítség?

Figyelt kérdés
A férjem állandóan úgy ébreszt fel, hogy a számba ejakulál. Gyakran, nagyobb adagoknál fulldoklok. Hogy tudnék ez ellen valamit tenni? Többször kértem, hogy álljon le, de mint aki meg sem hallotta. Már nagyon zavaró, jól jönne valami segítség!
2023. máj. 10. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Hogy lehet ilyen férjre szert tenni?
2023. máj. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Milyen rendes.
2023. máj. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
1 Kéne a fenének ilyen.
2023. máj. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez is a te műved? Meg az a másik amiben ugyanilyen érzelemmentesen leírod hogy leveszi az övét és megver vele, meg a gyereket is?

Troll.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2023. máj. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az effajta kamukérdések elszaporodása az oldal döglődésének az egyértelmű jele.
2023. máj. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%

#4 vagyok újra.

Tartom hogy kamu és egy incel írta, de hogy kapjon választ is incelke a felvázolt szituációra ha esetleg lehetősége lesz rá (de szerencsére soha nem lesz :D)

Tíz körömmel esik neki a nő az ilyen mocskos, undorító féreg erőszaktevőnek. Mert ez erőszak. Ha nincs szerencséje a farka is vérezni fog és remélhetőleg meg tudják menteni és nem lesz a 11 centiből 7 🤗


Egyéb észrevételem a kérdéssel kapcsolatban: 70 éves horkoló nénivel tervezed incelke ezt az aktust? Tudniillik fiatal, egészséges nő nem nyitott szájjal alszik. Persze te ezt honnan is tudnád :D

2023. máj. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!