Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen stílus az, amit még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen stílus az, amit még eltűrsz a párodtól?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a gyere ide, csináld meg meló előtt ezt vagy azt, miért nincs megcsinálva stb..

2023. máj. 18. 17:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Illetve, amilyen hangon ezt előadja.
2023. máj. 18. 17:44
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül egyik sem, meg sem hallom :) Nálam a kérem és a köszönöm kell. De ha hallom a hangján hogy nem őszinték ezek, akkor is leszarom. Nem vagyok senki kutyája, legyen az akár a párom akkor sem.


23/f

2023. máj. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ mennyire stresszes és fáradt. Ha stresszes akkor nagyon idegesítene ha mézesmázosan beszélne, mert tudom hogy nem mer velem önmaga lenni. Csak a szándék mindig érződjön belőle hogy fontos vagyok neki, nem akar bántani és igyekszik.
2023. máj. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hú nem tűrném el ezt a stílust. Csinálja magának, ha akarja.
2023. máj. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen még nem volt. Tahóval vagy együtt!!
2023. máj. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Kitana. ***** válasza:
100%
Ezekből egyiket sem.
2023. máj. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%

Hát nem ilyen.


Pl.olyanokat tűrtem már el amikor beszél és kötelezett arra hogy közben ne járkáljak ki be,(minigarzon csak), hanem álljak meg hallgassam végig; nem értettem miért nem teregethetek én közben?😳minek kell haptákban állni?

Elmondta a mondandóját aztán végre mehettem, hát külön mondtam is neki, hogy igazán köszönöm hogy kiteregethettem! Engedély kérek most kimenni a konyhába is!(kedvesen mondtam és enyhén ki is akadva)

Aztán elröhögtük az egészet. Többet ilyen nem is volt, hogy nekem le kelljen fagynom míg urasága beszél.


Vagy azt utálom még ha (kéretlenül)hoznak kaját és köteleznek enni! Mert ha nem eszem akkor nem értékeltem! Nem hagyhatok maradékot nem várhatom meg mig megromlik a hűtőben és kidobhatom, hanem be kell tömnöm.

Ezt még megbeszélni se lehet velük mert csak a sértődés megy, valahogy nem jut el agyukig mi a bajom! Erről külön kérdésem is volt, és még a gyk se értette jóformán.(talán az erőszakos tukmálás erre a jó szó, anno nem jutott eszembe)

De ilyenért sem szakítok, még határon belül van.


Vagy olyanok hogy rámszolnak ne oda tegyem a poharat, a laptoppal miért a szőnyegen hasalva dolgozom miért nem kultúráltan az asztalnál, maradt egy folt a gáztűzhelyen, (miközben ők nem takarítanak), sokszor a hajam égnek áll de nem szakítook, inkább csak ha felgyűlik, kitörök.

2023. máj. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Eltűrni semmit sem kell. Ha nem tetszik a stílusa, megkérném, hogy mondja újra szebben.
2023. máj. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Erre maximum kinevetném, aztán csinálnám úgy, ahogy nekem megfelel. VAGY megcsinálja ő.
2023. máj. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

legyszives, koszonom, kerlek


szerintem itt kezdodik a kommunikacio


csak az a gond, amikor 5x szol valaki a masiknak es csodalkozik, ha a hatodiknal mar becsuszik egy b+ is

2023. júl. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!