Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, válaszoltok néha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, válaszoltok néha az üzenetekre pasitok helyett?

Figyelt kérdés
Ha igen miért?
2023. máj. 19. 08:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Csak akkor, ha eppen a kezemben van a telefonja (pl. Az o telojarol szoktam vintedrol rendelni, nekem valamiert nem enged fiokot letrehozni az alkalmazas), es eppen ir az egyik baratja, valami olyanrol erdeklodik, ami engem is erint/tudom ra a valaszt pl. Hanykor talalkozzunk a mozi elott? De olyankor mondom is a baratomnak, hogy irt a Bela, valaszoltam.
2023. máj. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha vezet, vagy nincs telefon közelben (két telója van), akkor szoktam. Pl. anyósomnak, a párom keresztmamájának.


A barátainak nyilván nem, max ha vezetés közben diktálja.

2023. máj. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Nekem nincs jelenleg párkapcsolatom, de anno se, és beteg dolognak tartom. Olyan jó párszor előfordult, hogy csörgött a párom telója, ő meg zuhanyozott mondjuk, és megkért, hogy nézzem meg, ki az, ha meg mindkettőnk által jól ismert személy, esetleg vegyem is fel. Barátnő is kért már meg ilyenre, nyilván rögtön mondtam a telóba, hogy xy vagyok.


1-es: Nekem így is gáz, ha nálam van a teló, szólok, hogy jött üzeneted, aztán ő majd megnézi, és válaszol, amikor tud. Én speciel amúgy nagyon nem örülnék, hogy írok mondjuk a barátnőmnek, és kiderülne, hogy a párja válaszolt, mert lehet olyan tartalom is a levelemben, amit vele nem szerettem volna megosztani. Baszki, ne már…

2023. máj. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha megkér rá. Úgy válaszolok csak, ha a beszélgetés mindkét fele tud róla.
2023. máj. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szinte soha. Volt, hogy vezetés közben megkért a férjem, mert annyira fontos munka dolog volt, de amúgy soha.
2023. máj. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Csak ha megkér rá, vagy előre megbeszéljük, hogy ha XY ír, akkor válaszoljak neki, mert ő X ideig valami olyat csinál, ami miatt ő nem tud. De ezek nyilván nem privát beszélgetések szoktak lenni, hanem pl. időpontegyeztetés, vagy valamilyen ügyintézés, stb.
2023. máj. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak ha megkér, de én is szoktam kérni ha épp vezetek és fontos.
2023. máj. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak ha külön kérne erre. A hívásait sem veszem fel, ha nem kér rá kifejezetten.
2023. máj. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2023. máj. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérés nélkül soha. A hívásait sem veszem fel, csak ha megkér rá. Ha fontos egyébként, akkor kollégái, barátai írnak nekem ha őt nem érik el én meg továbbítom az infót.
2023. máj. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!