Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek mit tegyek? Ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Ha a barátommal kijövünk a boltból, mindjárt nyúl is a szatyorba,és veszi ki a csokit,meg a fornettit és tömi magába mindenki szeme láttára. Hiába szólok rá,neki áll feljebb.

Figyelt kérdés
Mivel rajtam is van felesleg, szeretek nagyon gyalogolni,mert jó kis túra elmenni a boltba,meg vissza. Együtt szoktunk elmenni. A pasim miután kilépünk a boltból,rögtön tömni kezdi a fejét, pedig 125 kg körül mozog. Szégyenlem magam,amikor ezt csinálja,és hiába is kérem,vagy szólok rá,azt mondja lexarja..Mit tudok tenni,hogy hagyja ezt abba? Ha minden áron ilyeneket akar enni,akkor ne ott,és ne akkor,amikor a közelében vagyok..ne vegyenek egy kalap alá vele.. Hogy szoktassam le? Ráadásul ha hosszabb távot 5-6 km-t gyalogolunk, elkezd hisztizni,hogy éhes,és nincs kedve beszélgetni sem út közben.
2023. máj. 22. 23:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%
Muszáj kapcsolatban lenned?
2023. máj. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%

Most jól értem, hogy azért zavar, hogy nassol az utcán mert dagadt? Tőlem az eszik az utcán és azt, amit akar. Ha ciki neked a saját pasid, az kellemetlen, de nem őt minősíti.

Én is eszek az utcán. Sőt, az emberek többsége megteszi.

Komoly túlsúllyal, főleg, ha amúgy állandóan eszik, nem csoda, ha hosszabb mozgástól megéhezik. Amúgy se mindenki szeret sétálni. Egyszerűen ne kén,szerítsd erre és meg is van oldva.

Menj egyedül a boltba, akkor nem zabál melletted, nem kell veszekedni és nem panaszkodik, hogy utálja az egészet.

2023. máj. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Hát,ha a saját egészségére nem figyel oda..akkor nagyon sajnálom..Ha valami baja lesz a cukortól..akkor meg mossa majd kezét..én meg futkoshatok utána a kórházba..holott figyelmeztettem.Nem egyszer,nem kétszer. És szerinted a a hatalmas súlyra pont nem az volna a megoldás,hogy sétál,és sportol?
2023. máj. 22. 23:27
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
Senkit, pontosabban SENKIT nem tudsz megvaltoztatni. Azt kell eldontened, hogy az adott arukapcsolt csomag megfelel-e neked. Aztan masnap ismet. Egeszen addig, amig nem lesz a valasz. Akkor ideje lenne szakitanod vele.
2023. máj. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Utolsó.Igazad van.Mérlegelnem kell a helyzetet,mert ez így egyáltalán nem megfelelő. Változni nem is akar, hiába is próbálom terelgetni. Akkor nekem kell meglépnem.
2023. máj. 22. 23:32
 6/26 anonim ***** válasza:
97%

De, amennyiben ő erre vágyik. Csakhogy nem vágyik rá és se neked, se nekem, de még az orvosnak sincs joga kényszeríteni. Felnőtt ember, gondolom nem debil, hogy ne legyen képes felmérni a következményeket és önállóan döntést hozni.

Ő nem akar fogyni és nassolni akar. Te meg eldöntheted, hogy így megfelel-e,vagy kilépsz. Ilyen egyszerű az élet. Ha úgy döntöttél koveren is szereted, akkor ne bszogasd. Azzal rohadtul nehéz meghozni bármire is az ember kedvét, ha zsarolják, csesztetik, lecseszik, bűntudatot keltenek benne, piszkálják, megszégyenítik stb.

Ha nem akarja, akkor nem és ezt köteles vagy elfogadni. Annyit tehetsz, hogy ennek fényében mást keresel.

2023. máj. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Igazad van. Egyet értek.
2023. máj. 22. 23:35
 8/26 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, ha szégyenled a barátodat (és úgy tűnik), inkább ne légy vele
2023. máj. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Igen,szégyenlem. Mert nem véletlenül néz ki úgy ahogy, de kikéri magának,hogy nem kap ruhát magára,meg folyton izzad mint a ló. Aki elhagyja magát,és nem tesz az egészségéért, az akkor csessze meg..de ne a másikra tolja rá az esetleges bajokat amik kialakulnak.
2023. máj. 22. 23:42
 10/26 anonim ***** válasza:
92%
Tényleg érthetetlen, miért vagy vele, ha szégyelled őt, és irritál a viselkedése, az igénytelensége. Annyira jó vele a szex? Nem hinném. Inkább csak a megszokás, ugye? Persze, ha nála laksz, vagy ő tart el (akár részben), az megint egy másik történet.
2023. máj. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!