Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem tudok a jelenlegi párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok a jelenlegi párommal jövőt építeni,mert csak hiteget vagy várja a jó szerencsét. Hiába tervezünk meg közösen bármit,annyival elintézi,hogy úgy lesz,teszünk érte és ennyi.Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hiába próbálok szépíteni kívül belül, mindent mintha neki nem volna rá igénye. Amikor azt mondom,hogy tegyünk félre pénzt,hogy tudjunk új szekrénysort venni,vagy megcsináltatni a konyhát akkor pillanatnyilag rábólint majd utána le sem köpi az egészet. Mintha jó lenne neki az,hogy egy ezer éves lepukkant házban élünk, egy idős néni után. Mit tegyek?Rengeteg lenni a tennivaló,de nem partner semmiben.
2023. máj. 22. 23:40
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Mikor ezt felhozod neki, mit mond rá?

Vagy, ha mégsem teljesít semmit, szoktad emlékeztetni?

2023. máj. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen,szoktam,de nem piszkálódva,hanem finoman szépen. Akkor azt mondja,ne cseszegessem,majd megcsknáljuk,vagy most nincs rá pénz..Aztán hónapok múlva újra előhozom. akkor sincs rá pénz, meg akkor már kedv sem.
2023. máj. 23. 00:24
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Félvállról veszi az egészet. Talán ha jobban "odaszurnál" neki, hogy érezze tényleg nagyon szeretnéd ezeket a terveket.


Ne csak beszélj, legyél a tettek embere. Sajnos én is ilyen voltam, hiába mondta a barátnőm, hogy ezen változtatnom kellene. Nem csináltam semmit, de amikor már a tettei "beszéltek" akkor vettem észre magam.

2023. máj. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta,ne merjem zsarolni,vagy folyton nyaggatni,mert akkor lezárja köztünk a kapcsolatot. Ezér tis keseredtem el,és írtam ki a kérdést,mert foggalmam sincs mit tegyek.
2023. máj. 23. 00:28
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Hány évesek vagytok és miota vagytok együtt?
2023. máj. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Ja, igen? Szóval ne várj el tőle semmit, ne tervezz semmit, ne akarj semmit, mert a here így döntött.

Na tudod kinek kéne egy ilyen semmire se való faszi. Úgy kidobnám, hogy a lába nem érné a földet.

2023. máj. 23. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Nincs benne semmi törekvés,nem ér neki annyit egy minőségibb élet hogy tegyen is érte. Vannak ilyen emberek.
2023. máj. 23. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Miert pocsékolod az életedet egy ilyen lusta herére??? Egy kétlábon járó red flag a pasi! Hogy értéjelheted magadat annyira alul, hogy leállsz egy ilyennel! Egyébként a csóró pasiknak: Na ezért nem állunk le csóró pasival! Élő példája a kérdező
2023. máj. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Zárd le a kapcsolatot és keress mást.
2023. máj. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen személyekkel az a baj, hogy csakis akkor fog lépni, ha valami nagyyon nagy gond adódik, pl.: a tető erősen beázik. Ismerem a személyiségüket, max. egy nagyon domináns személy tudna rá hatni.
2023. máj. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!