Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális ha alig fejez ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha alig fejez ki érzelmet a párom felém?

Figyelt kérdés

Ő férfi, én vagyok a nő. 2 év után azt vettem észre hogy alig tűnünk néha párnak.. nem jön oda ha hívom összebújni, magától nem ölel meg, nem közeledik, stb. A szex rendben, kb ott tér el ettől csak.

Aki ennyire nem vevő rám az már nem szeret? Adni ad dolgokat, megveszi a kedvenc kajáim, stb.. de nem gondolnám hogy a szeretet tárgyakban fejeződik ki.

Az elején nem volt ennyire lakótárs érzés.. :( Másoknál is ilyen ez?


2023. máj. 23. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Volt már ilyen kapcsolatom, de mind véget ért kivétel nélkül, mert nekem ez nem párkapcsolat. Mondjuk ott egy idő után a szex sem működött már.

Mindenesetre a pároddal kellene beszélni erről, hogy úgy érzed eltávolodott tőled és ez neked rosszul esik. Van, akinek nem az érintés a szeretetnyelve, ő abban látja a szeretet kifejeződését, hogy ajándékokat ad pl. De erről kellene beszélni, mert ha nem mondod el, nem tudhatja, hogy ez neked nem jó.

2023. máj. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, nem magamban forgatom. Azt mondta csak ő ezt nem így érzékeli, és ezzel le volt az egész tojva.
2023. máj. 23. 16:31
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Az viszont már baj, mert azt jelzi, hogy nem érdeklik a te igényeid. Gondold át, hogy mennyire érzed jól magad ebben a kapcsolatban, mit vársz tőle így.
2023. máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a baj kicsit úgy érzem hogy nála nincs olyan hogy változtatunk és javítunk valamin. Ha nem működik akkor nem kell erőltetni alapon csinál mindent. És attól félek meg se akarja menteni :(
2023. máj. 23. 16:38
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Jobban jársz, ha minél előbb kirúgod.
2023. máj. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Vannak, akik nem/nehezn tudják kifejezni magukat, mert egyedi a szeretetnyelvük.
2023. máj. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Szakíts, ha ő neki mindegy.
2023. máj. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17%
"Nem jön oda ha hívom." Nem kutya az. Keress mást. Aztán majd visszasírod ezt.
2023. máj. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
4: Meg is válaszoltad a kérdésed. Neki így jó a kapcsolat, neked nem. Mivel mindkét fél szükséges a változáshoz - és csak te akarsz változást - így nem fog működni.
2023. máj. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ezt nem viselném el, nekem az érintés a szeretetnyelvem. Akinek meg 2 év után nincs erre igénye az nem való párkapcsolatba.
2023. máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!