Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi lenne a megoldás ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a megoldás ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Úgy ismerkedtünk meg, hogy ő nem dohányzott, ez nálam kizáró ok volt. Sok éve hogy leszokott, nem volt gond. 2 év után elkezdett újra rágyújtani majd ez a munkában mindennapos lett. Többször elmondtam, hogy ez volt kb az egyetlen kizáró ok és úgy érzem meg kell alkudnom valamivel amit nem akarok. Ő meg úgy érzi hogy bekorlátozom, nem csinálhatja azt amit akar.

Semmi más gondunk nincs, ez az egy.

De engem a napi 2-3 is zavar, büdös, elmegy tőle a kedvem.


2023. máj. 25. 10:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Szakíts, mi mást?
2023. máj. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Mivel nem dohányzott, mikor összejöttetek, a felháborodás jogos a részedről. Ő pedig akkor eldöntheti, hogy téged akar, vagy a cigit 🤷‍♀️
2023. máj. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Fontos, hogy érezze, nem csak a levegőbe beszélsz.

Ha büdös, maradj szagtávolságon kívül.

Hamar rá fog jönni, hogy a kapcsolat és a dohányzás együtt nem fenntartható. Aztán dönt ahogy dönt.

2023. máj. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is volt hasonló helyzetem. Én is undorodom a cigitől, ráadásul passzívan sem akarok dohányozni. Akkor felhoztam az ecigit kompromisszumként, ami legalább nem büdös, és nem is annyira káros az egészségre. Bele ment, mindenki jól járt. Most már ott van az iqos is, ami szintén jobb lehetőség. Méhg olcsóbbak is ezek, mint a sima cigi.
2023. máj. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha együtt akartok maradni, tényleg egy alternatív dohánytermék lesz a megoldás. Iqost javaslom, cigi élményt visszaadja, nikotint megkapja, de nem büdös legalább. Másik megoldás az e-cigi
2023. máj. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Tizenéven át egy szálra se gyújtott rá, egyszerűen nem értem.

E-cigit is utálom. Ez volt az egyetlen amit tudtam hogy nem akarok, a cigi bármilyen formája.

2023. máj. 25. 13:16
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
E-cigivel mi a bajod? Az nem is büdös. Elszívja, pár perc múlva nem érzel semmit
2023. máj. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
34%

Rágyújtasz te is.

Befogod a szádat és elviseled.

Lelépsz.

Ennyiből választhatsz. Ő felnőtt ember, eldöntötte, hogy bagózni akar. Te is felnőtt vagy, tehát dönthetsz, a fenti variációk közül.

2023. máj. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
18%
Senkinek sem parancsolhatod meg, hogy dohányozzon vagy ne dohányozzon. Neked sem mondják meg, hogy mikor szarhatsz és mennyit. Ha nem tetszik, ott az ajtó. Lehet szélsebesen távozni, aztán keresni füstmentes embert.
2023. máj. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Itt nem nekem kéne távozni 😃

Az enyém ahol lakunk, kizárólag.

2023. máj. 25. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!