Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek jogosan esik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan esik rosszul ez a dolog a páromtól, vagy csak én fújom fel?

Figyelt kérdés

Holnap lesz a 9.èvfordulónk. Már elkezdtem nézni hogy hova mehetnènk (nincs rá sok pénzünk, másik városra gondoltam, város nézés, étterem). Aztán ma volt róla szó hogy mit találtam ki, elmondtam, majd küldtem egy linket a páromnak, hogy válassza ki ő is, hogy hova szeretne menni, beszéljük meg.


Erre azt vágta hozzám többször, hogy neki teljesen mindegy, ő nem nézi meg, találjam ki én, és azt csináljuk.


Nekem ez azért esett rosszul nagyon, mert kettőnkről kellene szólnia a napnak, és szerettem volna ha együtt megszervezzük.


Mondtam a páromnak, hogy ez nekem olyan, mintha ő teljesen leszarná. Párom mondta hogy egyáltalán nem olyan, és ne hisztizzek meg duzzogjak mert nem megyünk sehova.


A beszólások után most én tartok ott, hogy rohadtul nincs kedvem semmihez.



2023. jún. 13. 00:25
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
94%
Jogos.
2023. jún. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
17%

Édeske, a pasik 99% a ilyen.

Én is ilyen vagyok. Elfelejtek dátumokat, nem tartom fontosnak hogy pont azon a napon extra dolgot csináljunk.

Ellemben nagyon szeretem a párom, akár mikor spontán veszek neki virágot, meglepem csecsebecsékkel.

Sose értettem meg a nőket ebből a szempontból.

Nem szàmít hogy egy pasi szarul bánik velük a hètköznapokon, ha az évfordulókon felhajtást csinál, drága ajándékot vesz, drága utazást szervez. Igaz hogy a többi napon le se szarja , az nem baj.

2023. jún. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
89%
Nem ilyen a 99%. Ezt az érzéketlen, lusta barmok mondják, akiknek degradál jobb embernek lenni.
2023. jún. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
89%
Jogos és valóban bele szarik. Ezt most elegedném, pár napig emészteném a dolgokat, ha ő nem hozza fel és aztán leültetném beszélni a kapcsolatunkról, mert ez alapján valami nem kerek.
2023. jún. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
8%
Én nő létemre vagyok ilyen felejtős mégis mai napra végre elfogadott így a párom, hogy nem a fontossági sorrend miatt nem emlékszem dolgokra hanem alapból nehezemre esik
2023. jún. 13. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
11%
De a facebbokon mindenki mosolyog.
2023. jún. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 Appassionato2022 ***** válasza:
74%
#3: Lenyegeben egyetertek veled, de nem a "degradal"-ra, hanem a "derogal"-ra gondoltal.😊
2023. jún. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem volt kedve választani? Rosszkor kérdezted? Tényleg nem érdekli? Máskor te szervezed a programot? Lehet neki máshogy volt kedve ünnepelni?
2023. jún. 13. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
3%

Utazás pénz.

Beulsz egy rántott húsra kb 4000 Ft.

Szerinted mindenkinek van kedve csak költeni költeni?

2023. jún. 13. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
76%

Lehet zavarja a macera.

Vannak dolgok amikben nem az a lényeg hogy hol hanem maga amit unnepelnek.

Ha macerára szervezésre tervezésre átmegy a hangsuly az lehúzó.

2023. jún. 13. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!