Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párom a nyaralás óta fura, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom a nyaralás óta fura, mi lehet a háttérben?

Figyelt kérdés

2 hete voltunk nyaralni, és azóta megváltozott.


Nem bújik egyátalán, nem becézget, nem szeretget, bunkó. Kevesebb a szex is.


Kérdeztem, van e valami baj, vagy megbántottam e, de azt mondja, nincs semmi, csak már itthon vagyunk és nem csak pihenésből áll a nap.


Nem értem,miért ilyen, de szinte elviselhetetlen, tiszteletlen.


Lebetegedtem. Felhívtam,hogy hozzon nekem gyógyszert, ha már autóba ült. A válasza az volt, hogy majd én elmegyek, ha visszaért.


Nagyon el vagyok keseredve, foglamam sincs, miért lett ilyen.


Én vagyok a nő, ő a férfi


2023. jún. 14. 16:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
41%
Lehet sok voltál neki a nyaralás alatt, megunt.
2023. jún. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
47%
#11 na ez lehet, hogy jó ötlet
2023. jún. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
91%
Bunkonak meg nem kene lennie, de nyaralas utani vilagvege hangulat letezik.
2023. jún. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát nem akarom mentegetni, de én nő létemre is tök letört vagyok nyaralás után. Minden szar, rossz visszazökkenni. Nem lehet, hogy nála ez ilyen átmenet, és majd helyre rázódik?
2023. jún. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Első közös nyaralás volt? Lehet, hogy most, hogy először tudtatok úgy kettesben lenni 0-24, hogy egyikőtöknek sincs dolga, kiderült valami, amivel nem tudna együtt élni, ami zavarja benned. Vagy csak magára erőltette a nyaralást és szar volt neki és rajtad veri le, hogy nem merte megmondani, hogy nem akar odamenni, vagy egyáltalán utazni.
2023. jún. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Sokadik nyaralásuk volt.
2023. júl. 23. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!