Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Adnál, adatnál magadnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnál, adatnál magadnak rendszeres beöntést ha barátnőd erre kérne?

Figyelt kérdés
Erre kér, mert szerinte ezzel még ápoltabb az ember, ha a végbelet is rendszeresen kitakarítjuk. Mert ő is rendszeresen alkalmaz hüvely és végbél öblítőt és ha belegondol hogy én soha nem öblítem ki akkor elborzad mert mi minden gyűlhetett ott már bennem össze és szerinte a wc papír és a bidé használat nem tesz egy embert ápolttá mert ami bent marad az továbbra is árasztja a szagot foltot is hagyhat és hasonlókat mond. És állítólag a volt párja ezt mindig megtette érte
2023. jún. 19. 14:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
29%
Egyszer lehet, hogy kipróbálnám, még sosem kaptam beöntést, fogalmam sincs, milyen érzés.
2023. jún. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
91%
Ez egészségügyileg is káros, mondd meg neki. Olvasson utána. Rosszat tesz a bélflórának, a hüvelyt sem kell öblítgetni, tönkreteszi a nyálkahártyát. Szóval hülyeségeket beszél.
2023. jún. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem is kontraproduktív.

Ettől függetlenül, a kérdés nyilván nem a szóban forgó lány lejáratására irányult. Illene legalább a kérdezőt azzal megtisztelni, hogy nem nevezzük a barátnőjét ostobának és idiótának.

2023. jún. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
43%
Dehogy tisztelem meg. A tiszteletet ki kell érdemelni, vagy legalább nem eljátszani. Az ennyire ostoba ember nem érdemli ki, és az is egy idő után minősíti saját magát, aki megelégszik egy ilyen partnerrel.
2023. jún. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
17%
A mások iránti tisztelet alapvető dolog. Sajnállak a keserűséged miatt. Az agresszív hozzászólásod meg nyilván téged minősít.
2023. jún. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

A barátnődnek sok sikert a fertőzésekhez, amiket a hüvelyflóra kiirtásával sikerül idővel összeszednie :D ha már ápoltságról papol, legalább lennének rendben a biológiai alapismeretei..

A végbél nyálkahártyájt is teljesen fölösleges rendszeres beöntéssel nyúzni, normál bélműködés mellett semmi nem "gyűlik ott össze" 🙄

A csaj egyértelműen kattant, de te sem vagy százas, ha felmerül benned, hogy ehhez asszisztálj...

2023. jún. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Az anyatermészet szerencsére bölcsebb annál, mintsem, hogy a test belsejét invazív módon kelljen tisztítani.
2023. jún. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Jesszus Isten. Akkor ilyen alapon ne egyen/igyon az ember semmit, mert tisztáltalan lesz mindig. Durva:

A, vagy felejtős egy ilyen, vagy;

B, elküldeném pszichiátriára.

2023. jún. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, ennek te is utána olvashattál volna. Ha a barátnőd ilyen betegesen tisztaságmániás, ott vele vannak gondok. Te amúgy nem tudsz nemet mondani semmiben?
2023. jún. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
23%

"A mások iránti tisztelet alapvető dolog. "


Majd én eldöntöm, hogy az én tiszteletemet ki kapja meg, és milyen értékrend alapján.


" Sajnállak a keserűséged miatt. "


Hát ez a mondat pont azt igazolja, hogy "bagoly mondja".


Mindenkinek más, hogy mi az, amit nem tud eltűrni és hol a határ. Nálam egyrészt a h.ülyeségnél, másrészt pedig a h.ülyeség megalázó elképzelésekkel való kombinálásánál - pl. hogy az értelmes, normális ember a koszos, sz.arszagú, igénytelen, ő az, aki nem csinál jól vmit, stb.

2023. jún. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!