Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha 7-8 hónap alatt (költözés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 7-8 hónap alatt (költözés óta), csak a veszekedés van 2-3 naponta, akkor az azért van,mert nem illünk össze?Vagy mert nagyon megviselt az otthontól való távolra költözés?

Figyelt kérdés
Amióta összeköltöztem a jelenlegi barátommal, rettentő mennyiségű veszekedés van köztünk, és sokszor úgy érzem kikészülök idegileg. Ő ráfogja arra,hogy direkt lovalom bele magam abba,hogy nem az "imádott falumban" vagyok, és ezért vagyok frusztrált, az elköltözés miatt. Valóban sokszor jár otthon az agyam,nagyon szerettem ott, de a helyzet úgy hozta,hogy a barátom falujában költöztünk össze, mert már volt háza. Egyébként, szerintem meg egy kapcsolatnak (ha valóban működne), akkor nem is szabadna olyannak felmerülnie,hogy a környezet miatt legyek ilyen,hanem akkor örülnöm kellene,hogy vele lehetek. Ha visszaköltöznénk a falumba, az javítana a kapcsolatunkon ,vagy kuka az egész?
2023. jún. 20. 06:51
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Kuka az egész. Gondolom, nem azon vitáztok, hogy mi a főutca neve, meg hol szebb a templom. Semmi köze a lakóhelyhez. Egyszerűen nem illetek össze. Tudod, nem véletlenül van a mondás, hogy lakva ismerszik meg az ember.
2023. jún. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Meredek ilyenre ráfogni azt, hogy "nem illünk össze", más környezet, állapot, ami feszültebbé teszi az embert.

Birka módon meg tűrni egy lehetetlen helyzetet, az sem teljesen egészséges.

Amikor egy ember ideges, beleköt még az élő fába is.

Meg kell oldani a problémákat, átgondolni, hogy a legjobb.

2023. jún. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Nyugodj meg. Vagy, hogy ott , és költözz vissza.
2023. jún. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Ha nem tudjátok megbeszélni nyíltan és higgadtan az alapproblémát, szerintem kuka az egész.


A legbiztosabb támaszodnak/bázisnak kellene lennie az otthonnak és a párodnak, nem egy plusz feszültségforrásnak, amire elmondásod alapján kezdesz idegileg is rámenni...


Milyen dolgokon szoktatok összeveszni?

2023. jún. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Én akivel naponta veszekedtem azzal vége is lett.
2023. jún. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
7-8 hónapja veszekedtek, és még gondolkozol? Meddig akarsz így élni?
2023. jún. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!