Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csak a kifogásokat keresi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a kifogásokat keresi?

Figyelt kérdés

Menyasszonyom most költözne hozzám,legalábbis hónapok óta ez volt megbeszèlve.A lakcìme is az èn hàzamon van két hete,viszont úgy érzem,hogy folyton a kifogásokat keresi.Találtam neki munkalehetőségeket,úgy volt hogy megpròbàlja,két nap múlva mégse...

Most lett otthon náluk egy harmadik macska a panelban és arról beszél folyton,hogy majd milyen jó lesz,ha összeszokik a másik kettővel,meg jól ellesz a macskákkal ő is...holott a közös kutyánk meg minden az én kertes hàzamnál van.Alig jön velem haza,pedig már simán ott láthatnak velem.


2023. jún. 21. 15:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem,50 kilométerre lakik az anyukájával, még külön szobája sincs.
2023. jún. 21. 15:18
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hozzád sem akar menni feleségül.
2023. jún. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem sem...ha igazán akarnà, nem így kellene viselkednie
2023. jún. 21. 15:40
 4/8 anonim válasza:
Vagy neked nem kéne így viselkedni... Egyáltalán, minek jegyezted el úgy, hogy nem is éltek együtt?
2023. jún. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Együtt élünk,de nem nálam,hanem náluk...ezért is szeretnèm már,hogy hozzám költözzön.
2023. jún. 22. 21:25
 6/8 anonim válasza:
Hárman, anyóssal egy szobában éltek?
2023. jún. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen...pont ezért szeretném màr,hogy jöjjön ès költözzön hozzám.Èn sajnos csak onnan tudok bejarni a melóba,most intézem,hogy máshova rakjanak àt,de ettől függetlenül megìgèrte már egy éve,hogy levizsgázik,utána költözik hozzám.
2023. jún. 22. 22:14
 8/8 anonim ***** válasza:

"Èn sajnos csak onnan tudok bejarni a melóba"

Csak akarni kell.

Már egy éve hiteget, és még mindig vele vagy? Be is jelentetted magadhoz?

Hárman egy szobában, amikor van saját házad?

Én a helyedben már régen a sajátomba költöztem volna, és ha nem jön velem, akkor vége.

2023. jún. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!