Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Be mernétek vállalni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be mernétek vállalni, hogy úgy költöztök együtt össze a párotokkal, hogy külföldön? Szóval hogy együtt mentek ki, de előtte még nem éltetek együtt.

Figyelt kérdés
2023. jún. 23. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Én kukfoldon osszejottem egy kulfoldivel. Rá 1 honapra szűnt meg a munkám hazajottem. De aztán kimentem hozzá inkabbhogy kint keresek masik melot.

Évekig jártunk és hatalmas szerelem volt.


Nekem életemben nem volt még olyan barátom soha akivel ne lenne természetes és magátol jövő az egyutt élés, hanem valami übernagy változás meg félelem?

Nekem minden kapcsolatom természetesen alakul hogy észre sem vesszük szinte és egyre szorosabb.

2023. jún. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha amúgy is ki akarnék menni ÉS emellé magamtól, egyedül is tudnék boldogulni, ha rosszra fordulna a helyzet (esetleg gyorsan haza tudok jönni, és itthon könnyen találok új munkát), ÉS már viszonylag régebb óta ismerem, akkor igen. Ha egyedül nem boldogulnék kinn, vagy nem tudnék könnyen hazajönni és folytatni az életemet, akkor nem.
2023. jún. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
még 1x biztos nem
2023. jún. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Volt már ilyen, de többet én se. Túl nagy rizikó.
2023. jún. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint a négyes. Kizárt, hogy megint megtenném.
2023. jún. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A párod vagy nem? Akarjátok, hogy jó legyen? Tesztek is érte?

IGEN!

2023. jún. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8,5 évvel ezelőtt pont így költöztem ki. Volt risk, persze, de nem vesztettem vele semmit.
2023. jún. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!