Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elméletileg bármelyik srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elméletileg bármelyik srác járhat úgy, hogy idővel teljesen megváltozik a személyisége egy házasságban?

Figyelt kérdés
Mondjuk huszon-harmincévesen mikor nösül, egy jóképű, intelligens srác volt. De 50 éves korára olyan lesz, mint Vernon bácsi a Harry Potterből: elhízott, rosszindulatú, zsörtölődő stb...
2023. jún. 30. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ja, bárki, férfi is, nő is :D


Sok mostani 50-es, 60as ember az esküvői fotóján 22 évesen vékony csinos jóképű, most meg elhízott és ronda :D


A viselkedé is változhat persze, én is teljesen más voltam pár éve, mint most, pedig én fiatal vagyok.

2023. jún. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1


Szomorú, hogy egyesek nem fejlődnek, hanem lecsúsznak a házas eveik alatt.

2023. jún. 30. 14:57
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Ez bárkivel megtörténhet, viszont nem tartom jónak azt a kifejezést, hogy "így járt". Az ő felelőssége és hibája, ha ez történik.
2023. jún. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Amúgy a kérdés a nőkre is értendő. Ha maradunk a Harry Potteres példánál:

Lehet egy kedves, fiatal lányból Petunia néni?

2023. jún. 30. 14:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Sem a házasságnak, sem a nemnek nincs köze hozzá.

Eltelik 20-30 év, annak van köze hozzá. Persze, hogy változik az ember. Az lenne para, ha nem változna. Hogy elhízik, az sajnálatos tendencia.

2023. jún. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A konkrét példádban Petunia néni is kedves lány volt. Valahol a sokadik kötetben kiderül, hogy pontosan Vernon miatt lett ilyen: ő valójában irigy volt a húgára, hogy boszi, és szeretett volna olyan lenni, mint ő. Miután összejött Vernonnal, az ő lenézését vette át, mert ő rühellte alapból a másságot, így Petunia is felvette ezt az attitűdöt, ami később a része lett. Ettől lett olyan utálatos.


A példát visszakanyarítva az élethez, szerintem ez a valóságban is sokszor így van, külön-külön lehet nem savanyodna be egyik fél sem, viszont egyszerűen az évek alatt, a megszokással, az egymáshoz idomulással a legrosszabbat hozzák ki egymásból.

2023. júl. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!