Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Pasimnak egyszerűen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasimnak egyszerűen nem vagyok hajlandó elhinni,hogy azért nincs ideje mosakodni, meg rendbe tenni magát, mert annyira fáradt, homeoffice munkától..Miért fáradt folyton,hiszen ezen kívül tényleg semmit sem csinál?

Figyelt kérdés
Ha kérdezem reggel,miért nem vagy megborotválkozva,az a válasza,hogy nagyon fáradt,meg nincs ideje rá..8 és 9 óra között szokott felkelni,de nincs olyan,hogy ne mondaná azt,hogy fáradt...A melóján kívül annyi a dolga,hogy híbe,hóba lemegy a boltba a szomszéd utca közepén,és itt kifújt. Se takarítani, se semmi csak él mint Marci hevesen. Akkor mi a bánat oka van annak,hogy folyton fáradt,meg nincs ideje semmire, amikor a számítógépe előtt dolgozik? Más a gyerekek mellett karban tartja magát..itt még csak gyerek sincs..Kezd nagyon elegem lenni belőle.Még csak el sem kell járnia, a világ legkényelmesebb melóját csinálja, saját itthoni körülmények között.Nem döglik kint a melegben, meg futkoznia sem kell.Szünetet akkor tart amikor akar,mert a "maga főnöke".
2023. júl. 7. 14:12
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehetséges a burnout, kiégés nála? Nem biztos, hogy lusta.
2023. júl. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
91%

Vagy ennyire rohadtul lusta, vagy egészségügyi problémája van.


Egyébként en pl olyan vagyok hogyha nem farasztom le magam fizikailag, akkor sokszor nem tudok éjjel aludni, emiatt nappal lekvár vagyok. A farasztas alatt nem edzesre gondolok, hanem legalabb napi félora séta, vagy a kertben valami, de akár házon belül is lehet, pl takarítás.

2023. júl. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
93%
Vagy simán lusta, vagy lelki ok (depresszió, kiégés) vagy valami durva tápanyaghiány, ami így hirtelen eszembe jutott mint lehetséges ok.
2023. júl. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
Nem tudom..De az élet területén,mindene megvan..akkor megy kirándulni is bárhova, vagy azzal a barátjával akivel akar..semmiben sem vagyok a terhére,és nem is akadályozom. Akkor mi a fenéért van ennyi nyűgje?
2023. júl. 7. 14:16
 5/50 A kérdező kommentje:
Ráadásul ráfogni,hogy azért nem mosakodik meg,vagy mos fogat,mert nincsen ideje rá,én erre azt szoktam mondani,hogy meséljen akinek akar..de nekem nem. Én is rendbe tudom tenni magam,pedig van amikor 4 órakor kelek.
2023. júl. 7. 14:17
 6/50 anonim ***** válasza:
68%

Munka miatt, valami miatt a múltban.

Kérdez rá, ha nem őszinte, terel, lecsesz, akkor hagyd el, mert úgyse megy vele sehova, hogy orvosolja te meg ne szenvedj mellette, vagy légy csicska.

2023. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nincs rá igénye, fontosabb, hogy abban a 10 percben tévézzen avagy játszon.


Egyébként az otthoni munka is lehet fárasztó, olykor 8 óra munka után én is zombi vagyok egy nehezebb nap után, amikor sok hülyével kell megbeszélni.

2023. júl. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
De ő nem csinál semmit,nekem kell munka után a házban is rendet tenni utána. A múltkor arra értem haza,hogy a tányér az asztalon,amiből evett,őnagysága meg kint ücsörgött a napágyon,és nézte az eget. Kérdeztem mi a baj? Felhúzott valaki? Nem..senki..csak fáradt vagyok..
2023. júl. 7. 14:24
 9/50 anonim ***** válasza:
12%
hómofisz.... divatmajom nyominger
2023. júl. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
63%
Hagyd el! Jobban jártok mindketten, ha ennyire nem szereted.
2023. júl. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!