Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Segítség sűrgösen! Ez nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség sűrgösen! Ez nagyon beteg dolog?

Figyelt kérdés

Dani vagyok 26 éves, együtt vagyok egy nővel aki 30 éves kb 5 hónapja vagyunk együtt eddig nagyon jól alakult minden de történt egy olyan dolog amitől egy hátast dobtam. Szoktunk szexelni de nem vagyunk szexmániások egyikünk se igényli a "rendszeresebb" szexet. Ha csináljuk akkor sötétbe mivel én későig dolgozok. Megyek haza nyugodtan a munkából erre az élettársam meztelenül várt engem. Örültem neki aztán észrevettem a lábujját ami olyan retkes volt és olyan fekete mint egy kémény. Azt hittem hogy elokádom magam annyira undorító volt hogy inkább azt hazudtam hogy rosszul vagyok (bár ez igaz is volt)

Ezt még annyira nem vettem nagy dobra de azért megviselt. Na jött a hőség és a nxár papucsba van elég sokat és csak nézem, nézem azóta is fekete a lába. Nagyon igénytelen mostanába meg főleg hogy szinte már nálunk lakik. Esténként meg állandóan fingik előttem. Jöjjön ki aminek jönnie kell de érzem tulzás mert mikor eszek akkor is fingik. Nem mondhatom neki azt hogy ne fingjál meg most meg a lábad. Finom célozgatást is tettem de nem esett le neki egy percre sem. Inkább már túlórázok.



2023. júl. 12. 01:16
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
Nem értem pontosan, hogy mire irányul a kérdés, de hogyha a kedves hölgyemény nem érzi gáznak, hogy full retkes a lába és még a célozgatások sem esnek le neki, akkor muszáj lesz szó szerint is megmondani neki ezeket. Ha nem lesz hajlandó éretten beszélni erről, akkor jobb lenne dobni, nehogy már ezért ne merj hazamenni a saját lakásodba.
2023. júl. 12. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem passzoltok, váljanak szét az útjaitok! Ebben már nincs több realitás valószínűleg.


Mi is szétválófélben lettünk egy férfival. Sok minden nem tudott egyezni a fizikai szintű szeretetkapcsolat kinyilvánításánál.


Anyagilag viszont én leszek számára a menedék. Ezért a munkatársi viszony még működhet közöttünk, de élettársi próbálkozásaink megbuktak.

2023. júl. 12. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
50%
Koszmópolita szemléletű
2023. júl. 12. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha sötét volt, persze hogy fekete a lába. 😁
2023. júl. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ilyen akkor se kéne ha lábat mos meg ha már nem fingós. Undorito ember
2023. júl. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Keress vmi igényesebb nőt...
2023. júl. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Köszi Dani, ez a nap kérdése, remekül szórakoztam :)
2023. júl. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Egy jó babgulyas meg káposzta fozelek utan aztan nálatok lehet világ. Eszitek aztan kozbe mar folyamatosan durrogtattok? Poén
2023. júl. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Az inkább már tulorazok resz extra lol
2023. júl. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ettôl a nôtôl meg kell szabadûlnod minnél hamarabb! Borzasztò egy ilyen hanyag nô, aki nem tiszta. Valahogy el kellene kûldened!
2023. júl. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!