Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit kezdjek a hisztikkel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a hisztikkel?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy egy fokozatosan felépített manipulációval tartom szabályzás alatt. Durván hangzik de nem birom elviselni a hisztizést és nagyon rosszul kezelem.

26F



2023. júl. 12. 23:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa... jó, hát akkor szerintem ne idegesítsd tovább magad, csak dobd ki :D A kövi barátjával már sokkal óvatosabb lesz
2023. júl. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
68%

"Szerintem ezek bagatell dolgok, ahoz hogy ..."

Mindegy, hogy bagatell dologról van szó vagy nagyról, semmi sem indokolhatja, és elfogadhatatlan, hogy ne szóljon hozzád vagy bunkó, lekezelő modorban beszéljen veled.

2023. júl. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
35%
Dobd ki, hiába manipulálod ugyanúgy folytatná hisztit hidd el. :D
2023. júl. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ja, hogy felsz tole es magadban dohogsz.
2023. júl. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nem félek tőle és kidobni sem akarom. El kell érnem, hogy az irányítási mániáját úgy töltse ki rajtam, hogy a döntéseit sajátnak érezze, amiket valójában én sugallok és szuggesztálok belé.

Például ilyen apróságokra gondolok kezdetben, hogy amit kedvelek csinálni, arra azt mondom hogy utálom, aztán kivárom hogy bosszúból bele “kényszerítsen” a dologba. Később összetettebb technikákat fogok alkalmazni a hangulatállapotainak igásához mérten,apránként egymásra építve, ameddig a teljes irányítást magáénak nem érzi. Így letudom kötni a csapongó érzelmi állapotait anélkül hogy én igyam meg a levét.

2023. júl. 18. 17:56
 16/16 anonim ***** válasza:

15 - jó sok idődet elveheti ez a játék, és egyáltalán nem biztos, hogy bejön.

Megéri? Csak ő van a világon? Ő nem szeret és nem tisztel téged.

2023. júl. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!