Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, milyen együtt élni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen együtt élni egy 21-22 év körüli sráccal?

Figyelt kérdés
Mennyire igényesek, rendezettek?
2023. júl. 22. 21:02
1 2
 1/12 Sunshinedoll ***** válasza:
60%
Semennyire nem azok. 21-22 évesen nagy eséllyel az anyjuktól szabadultak, egyedül sosem laktak, hadd önállósodjanak kicsit, majd utána össze lehet velük költözni, ha megtanulták magukat ellátni felnőttként.
2023. júl. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Ha koleszos volt, akkor jó eséllyel önállóbb, de az teljesen egyénfüggő, hogy mennyire igényes meg rendezett.
2023. júl. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

videojaték fű meg csóróság háromszög. ja meg talan speed.

sokat nem néznék ki olyanbol akinek korán kellene önállósodnia.

régen voltak 20 évesen már felelős családellátók az emberek a mai huszasok életképtelenek még

2023. júl. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
A b.nő csak pont anyukának kell nekik..nyafognak mindenert es fozni sem tudnak.
2023. júl. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

4

Van, aki tud főzni, sőt, sütni is.

Potanyuka meg a 40-es luzereknek kell, mint te, akit még úgy neveltek, hogy a fiúkat kiszolgálják.

2023. júl. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
5. Benézted nem vagyok 40 és engem senki sem szolgal ki.
2023. júl. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Én most költözök épp össze a párommal, 22 évesek vagyunk. Majd 1-2 hónap múlva tudok többet mondani, bár eddig is szinte együtt éltünk (koliban). Azzal nem volt semmi gond. Én sem vagyok annyira tisztaság/rendmániás, kb egy szinten van a határunk, a házimunkát megosztjuk. Mielőtt összejöttünk volna mindketten koliban éltünk 1-2 évet. Bár egyetemisták vagyunk, a párom teljesen és majdnem teljesen önellátóak vagyunk.
2023. júl. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kortól függ, hogy milyen, hanem a személyiségtől
2023. júl. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem életkor függő hanem személyiség.
2023. júl. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

22 éves volt a most már férjem, mikor összeöltöztünk, majd fél évre rá összeházasodtunk. Ugyanolyan jó volt vele élni akkor is, mint ahogy most is (34 éves).

Nem tudom mire vagy kíváncsi konkrétabban. Mindketten kezdetektől dolgozunk és a házimunkát is mindketten ugyanúgy csináljuk. Mindketten rend és tisztaság szerető emberek vagyunk. Ez nem kor függvénye, inkább személyiség,nevelés kérdése, hogy az ember mennyire igényes/ igénytelen, hogy mit hozott otthonról. Az ő anyukája nem kényeztette el, otthon is be volt vonva a házimunkába, ahogy anno én is. Mindketten ehhez szoktunk hozzá a családunknál, ez a természetes.

Persze lehet kísérletezgetni azzal, hogy egy mamapicifia minden a segge alá van tolva típust választasz, de nekem őszintén, ehhez nem lett volna türelmem, hogy egy ilyet leszoktassak erről a stílusról.

Sose kezdtem volna kapcsolatba olyannal aki leragadt " a nő dolga a házirabszolga szerep" hozzáállásnál.

2023. júl. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!