Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem vehetek egy díszdobozos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vehetek egy díszdobozos sört a fizetésemből, de kitúrhat a saját szekrényemből?

Figyelt kérdés

A páromnak már annyi ruhája van, hogy az egyenlően (hiszen férfi és nő egyenlő) elosztott, rendelkezésre álló szekrényekben már az enyémeimbe is pakol, mert a sajátjába nem fér.


Nyilván engedem, egyrészt mert semmiség, másrészt mert nő, harmadrészt mert kevesebb ruhám van...


De miért köt belém, ha veszek egy 1.5 literes sörösüveget, mert az szép, igényes, konyhába/polcra/bárhová illő ugyanezen logika szerint?


Nő költhet ruhára, mert nődiktatúra van, de ha merészelek pár ezrest magamra költeni, akkor el kell tűrnöm, hogy beszól?

Konkrétan mentünk együtt haza a boltból, és vásárlás (= kosárba tevés) meg pénztár, és még hazafelé is azt kellett hallgatnom, hogy minek költök ilyenre. De gondolom miután leült itthon, a kanapén netezve már a következő ruhákat nézte, mit fog venni.


Mikor lesz a nőknél kettős mérce elleni hajlam? Miért gyűlölik a nők a logikát?!


2023. júl. 23. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

És a szokásos lemez. Adott EGY nő, akit kretén módon viselkedik és máris “nőkről” beszél…🤦🏻‍♀️

Ti mikor szoktok már le az általánosításról?

2023. júl. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Amikor... a nők a férfiak általánosításáról? :D
2023. júl. 23. 22:58
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Ha más is csinálja, én is csinálom, bibibibi? Ez lenne az “érv” arra, hogy egyetlen egy nő miatt miért veszel egy kalap alá másik négy milliárdot? :D Hát ez már valami.

Aztán itt mégis napi szinten “A nők” című kismonológok özönlenek…

2023. júl. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Kitana. ***** válasza:
68%
Abból a párezer forintból vehetett volna magának egy új felsőt, olyan leárazások vannak most mindenhol, erre te valami béna pohárra költöd😒
2023. júl. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra költöd a fizetèsedet, amire akarod. Mondom ezt nökènt.
2023. júl. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%

Kedves kérdező! Tudom, hogy amit most olvasol, az nem fogja annyira enyhíteni a sérelmeidet, de csak egy pillanatra gondolj bele abba, hogy bizony vannak olyan férfiak, akik elég sok mindent megtennének pusztán azért, hogy egyáltalán legyen barátnőjük.

Ők simán bevállalnák azt is, hogy egy ilyen bagatell hülyeség miatt a párjuk szétoltsa a fejüket, mert pontosan tudják, hogy az ilyen dolgokon nincs értelme fennakadni és utólag duzzogni. A csipkelődés, zsörtölődés nem azért van, mert a csajod utál téged.

Talán azt is érdemes lenne figyelembe venned, hogy amikor neked már nagyon tele a zacsid, akkor azt igyekszel megosztani a barátnőddel, úgymond átpakolni pár cuccot az ő „szekrényébe”. Hogy esne neked, ha nem engedné?

Ezt átgondolva még mindig olyan nagy problémát okoz a barátnőd? Mert ha gondolod, akkor nagylelkűen lemondhatsz róla egy random férfi javára… :D

2023. júl. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%

"Mert ha gondolod, akkor nagylelkűen lemondhatsz róla egy random férfi javára"


Ezért nincs barátnőd, lúzer.

2023. júl. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

6:

Nem mindenki olyan kétségbeesett papucs, hogy bármi áron, csak legyen valakije...

Amúgy szerintem is hülyeség olyasmire költeni (és túl sok ruhára is egy bizonyos ponton túl), de ha ettől boldogabb, és megteheti, nem rúgja fel a költségvetést, akkor tegye. Nekem nem kell olyan nő, aki megmondja mit csináljak, mire költsem a saját pénzem. Mert én nem akarnám megmondani neki.

2023. júl. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#heteske, „"Mert ha gondolod, akkor nagylelkűen lemondhatsz róla egy random férfi javára" Ezért nincs barátnőd, lúzer.”

Köszi a személyeskedést! Esetleg még valami, vagy csak ennyi telik tőled?

#nyolcaska, „6: Nem mindenki olyan kétségbeesett papucs, hogy bármi áron, csak legyen valakije...”

Én nem állítottam olyat, hogy mindenki, csak azt, „hogy bizony vannak olyan férfiak, akik elég sok mindent megtennének pusztán azért, hogy egyáltalán legyen barátnőjük”. De azért ügyes próbálkozás tőled is. :D

2023. júl. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"azt kellett hallgatnom, hogy minek költök ilyenre. De gondolom miután leült itthon, a kanapén netezve már a következő ruhákat nézte, mit fog venni."

Ha külön kasszán vagytok, bármit vehettek, amit csak akartok/tudtok. De ezt tisztázni kell egymással, és nem egymást piszkálni.

2023. júl. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!