Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nőket néz a telefonján mellettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket néz a telefonján mellettem?

Figyelt kérdés

Ültünk egymás mellet az ágyon, görgette a Facebookot, aztán megakadt egy videón, ahol edzőteremben spárgáztak a csinos nők.


Szóltam neki, hogy ez nekem rosszul esik és szerintem tiszteletlenség ilyet nézni, ha a másik ott van melletted. Nem értette a problémát, még neki állt feljebb, hogy azt néz a telefonján, amit akar.


Nyilván így van, de én se nézek félmeztelen pasikat a jelenlétében.


Felkaptam a vizet és sajnos odaszúrtam neki, hogy nem csodálom, hogy huzamosabb ideig nem maradt meg senki mellette. És hogy az exeivel is biztos ezt csinálta.

Nem kellett volna ilyet mondanom, de elöntött a méreg...


Vérig van sértve, nem is szólt semmit, mikor lefeküdt aludni.


Ti mit tennétek? Hogy lehet egy ilyet jól kommunikálni?

Szerinte én vagyok túlérzrkeny.


2023. júl. 23. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Remelem, elhagy!
2023. júl. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem maradj vele, legalább a mi utunkba egyel kevesebb tiszteletlen hímringyó akad.
2023. júl. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Nem foglalkoznék vele sokat! Rá kérdeznék, hogy miért nézi az idegen nőket, mondja meg, ha ujjat akar és Te akkor lelépsz azonnal.
2023. júl. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen normális az hogy egy férfi megnézi a más nőket, akkor van baj ha elkezd nekik udvarolni.
2023. júl. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

"nem csodálom, hogy huzamosabb ideig nem maradt meg senki mellette. És hogy az exeivel is biztos ezt csinálta."

Szerintem meg jól tetted, hogy ett mondtad. Hátha ennek hatására gyakorol egy kis önkritikát, ha már magától látszólag ez nem megy neki.

2023. júl. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Kuka pasi,felejtős.
2023. júl. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es!


Tudom, hogy a pasik ösztönlények, és hogy mindenkire csorgatják a nyálukat. Ezt nehezen, de valahogy megemésztettem. Azt már nem, hogy akkor csinálják ezt, ha ott vagyok mellettük!


Ha még diszkréten, a szeme sarkából, rápillant, azt mondom, jól van...


De ez már nettó bunkóság.

A legszomorúbb,hogy még neki áll feljebb.


Plusz már attól a plafonon van, ha én köszönök más férfinak ( nem vigyorogva, nem kacérkodva, szimplán illemből).


Más nőnek sem hinném,hogy jólesik, ha a párja csorgatja a nyálát edzős libákra a jelenlétében ( kivéve, ha mondjuk biszex a nő és nem monogám a kapcsolat).


Köszönöm az eddigi válaszokat, még jöhetnek!

2023. júl. 24. 15:09
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Ez a pasi nem tisztel téged, de még azt is megkockáztatom, hogy kifejezetten utál.

A pasik nem ösztönlények, nem csorgatják mindenre a nyálukat, ezt max csak az ilyen pojácák találják ki, de egyáltalán nem kell ilyen felett szemet hunyni.

2023. júl. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
21%
Az én barátom youtubon nézegeti őket. Tele velük a youtube. Elöször engem is zavart, aztán elkezdtem eddzeni, futnu hasgépezni, jobban érzem magam a bőrömben, és már nem zavarnak ezek a nők. Mert főképp az én kockáimra csorgatja a nyálát.
2023. júl. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!