Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Negyvenes éveikben összekerült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negyvenes éveikben összekerült pároknál mi a jellemző, csak összejárnak évekig, vagy megvárják míg a gyerekek kirepülnek és akkor költöznek össze, vagy pedig összeköltöznek és idővel házasságot is kötnek?

Figyelt kérdés

Mi a párommal összeköltöztünk, mozaikcsaládként élünk és kb másfél év után házasságot is kötünk.

Viszont sokan jelezték felénk, hogy ez önzőség a gyerekekkel szemben, mert ilyenkor illik megvárni míg kirepülnek a gyerekek...



2023. júl. 24. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Hülyeség. Ne mások mondják meg, hogy nektek mi a jó. Mi is mozaikcsalád vagyunk, mi is összeházasodtunk másfél év után. Ilyen idõs korban az ember már tudja mit keres. Egy szintén 40 feletti pár vagyunk.
2023. júl. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
8 éves volt a gyerekem, mikor összejöttem a párommal. Elég sokat kellett volna várni. 😀 Mi összeköltöztünk, gyerekem is jól kijön a párommal. Ha nem így lenne, valószínűleg együtt sem lennénk.
2023. júl. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Mi is 40+ ismerkedtünk meg. 4 hónap után összeköltöztünk, 3 év után volt tavaly az esküvőnk. Férjemnek 2 gyerekéből a nagyobbik él velünk és az én fiam


"sokan jelezték felénk, hogy ez önzőség a gyerekekkel szemben, mert ilyenkor illik megvárni míg kirepülnek a gyerekek..."

Saját életében legyen ilyen okos. Általában olyanok szoktak ilyen formában belepofázni, akik életükben nem éltek kapcsolat, házasság nélkül. "illik' Lófszt illik. Ez az egy életed van.

2023. júl. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én környezetemben az összeköltözés nagyon gyakori, nem is értem miért kellene ezzel várni, ha megvan a szándék. A házasság már más kérdés, azt sokkal kevesebben akarják főleg, ha már egyszer elváltak.
2023. júl. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Mendy98 ***** válasza:
100%

Itt a lényeg, h a gyerek jól kijön-e pároddal, a párod normálisan viselkedik-e vele.

Ha igen, akkor nincs probléma, jó is ha össze költöztök és a gyerek mellett legalább van egy apa/anya szerepet betöltő ember is.

2023. júl. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda idióta tanácsolta ezt?


És amúgyis, mi a francért érdekel más véleménye?


Tudod,nekem mikor mondanák meg, mit csináljak..:")

Szedd össze magadat és csináld azt, ami nektek jó!

2023. júl. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ki tanácsol ilyet?

Ha boldogok vagytok és a gyerekek is elfogadják a párodat..mi tart vissza? Az is lehet hogy egy életre szóló élmény lesz. :)

2023. júl. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is összeköltöztünk 5 gyerekkel összesen. Olyan egy év ismeretség után, amiből fél év volt, amikor már gyerekestül is összejártunk. Természetesen elsődleges szempont volt már párkereséskor is, hogy a gyerekekkel is jól kijöjjön. Kirepülésre még olyan 15 évet várhattunk volna :D
2023. júl. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Nincs az az ég, hogy negyvenesként még egyszer összeköltözzek bárkivel.


A francokat, azt. Éltem együtt 15 éven át egy párkapcsolatban, remek volt, aztán szétmentünk, és élvezem, hogy egyedül vagyok.


Még egyszer nem alkalmazkodom máshoz, bocs.

2023. júl. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!