Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyóssal együtt?

Figyelt kérdés
A párom össze akar költözni velem, de az édesanyja vele lakik. Később a telekre építettne egy házat, most ez a jelenlegi helyzet. 30as évei vége felé jár.

2023. júl. 25. 15:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
80%
Tehát heti fél nap lenne az együttélés?
2023. júl. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Nem, hanem heti 4 másik héten 3 napot dolgozok. Ezért egyik héten 3, másik héten 4szabadnapom lenne.
2023. júl. 25. 16:18
 13/25 anonim ***** válasza:
87%
Ez neked így elég lenne? És a párodnak? Ez szerintem nem összeköltözés. Mi lenne, ha bérelnétek egy szobát (ha lakásra nem telik)? Még mindig többet lennétek együtt csak ketten, és jobban megismerhetnétek egymást és összecsiszolódhatnátok, egy egységet alkothatnátok csak ti ketten.
2023. júl. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
85%

Arról nem írtál, hogy most hol és kivel élsz.

A párod anyja nem az anyósod. Viszont ha hozzájuk költözöl, csak annyi, hogy családot váltasz, máshol leszel gyerek, ahol nem is vagy az.

2023. júl. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
68%

Nekem ez nem lenne okés. Nagyon kedvelem az anyósjelöltet, de saját életet szeretnék felépíteni a párommal. Egy ház éppíttetése sok idő.

Főleg, ha ilyen 'öregek' vagytok (bocsi, én a 20-as éveim elején vagyok), a gyerekvállalás sem lehet annyira messze.


Én együtt élek kettesben a párommal (22 évesek vagyunk), fenntartjuk magunkat egyetem mellett is.

2023. júl. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
91%
Kizárt, hogy költöznék - vagyis de, minél messzebb ettől az embertől :D
2023. júl. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
87%

Ha nagyon jóban vagy anyósoddal, adsz is valamennyire a véleményére, és elve neki hogy nem szól bele a fia magánéletébe, akkor költözzél, lesz jó oldala is, meg rossz oldala is. De ha ezek nincsenek meg, ne... Az a baj, hogy összességében nem természetes, nem lenne meg a kapcsolatotoknak az organikus működése. Minden vitát, veszekedést hallana, ami csakis kettőtökre tartozik, nem a szüleitekre, nem a barátitokra, csakis kettőtökre. Látná minden rossz tulajdonságodat, és amíg a fiának megbocsát minden rosszat, addig neked nem jellemző... A párod is megbocsátana neked, bármi hülyeségen vesznétek össze miattad, de ő nem, mert a pici fiacskája ellen követted el... Nem szokás kiteregetni a párkapcsolati szennyest, de ha együtt laktok, mindent kiteregettek, és még többet. Nem organikus, nem természetes élete ez két ember összecsiszolódásának, hogy ott az anyós.

Emellé félnék attól is, hogy csávókánk annál nehezebben válik le anyuci csecséről, minél tovább lakik vele. Sorry, 30 elmúlt. Én barátom 21 évesen elköltözött, vagyis vőlegényem, mindjárt házasodunk. 21 évesen, nem 30+ évesen. Imádja a családját, megy őket meglátogatni, mégis elköltözött. Van egy kis különbség. Igaz, mi Németországban élünk, lényegesen jobbak itt az anyagi körülmények, de szerintem sok minden megoldható Magyarországon is.

27/N

2023. júl. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
74%
Hát baby' ebben a kapcsolatban nem 2-en lesztek, hanem 3-an... na ezt mérlegeld.
2023. júl. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
90%
Nehéz ügy! Kerülgetni az Anyost! Nem valami egészséges!
2023. júl. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
94%
A telekre építene házat? Az nem elköltözés.
2023. júl. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!