Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok/Nők milyen a viszonyoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők milyen a viszonyotok a nevelő apátokkal?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok mikor édesanyátok egy idő után összeköltözik az új párjával.


Hogyan fogadtátok?

Hogyan illeszkedett be közétek?

Milyen a viszonyotok?

Magazzátok vagy tegezitek?

Milyen problémák súrlódások voltak az együttélés során


Mindig is érdekelt ez a téma



2023. aug. 24. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

7 éves voltam, igazából nem jutott eszembe, hogy ezt "fogadni" kell bárhogy is.

Jól.

Jó.

Tegezem.

Nem voltak súrlódások, csak normális dolgok szerintem. A legnagyobb dolog az volt, hogy szedjem ki a hajam a lefolyóból.

2023. aug. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na ez aranyos,még mindig együtt vannak édesanyáddal?
2023. aug. 24. 16:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok: Anya meghalt pár éve, de haláláig együtt voltak. Mi attól még egy család maradtunk, ha jogilag nem is vagyunk azok. Az új párját is bemutatta.


A bioapám agresszív alkesz volt, és úgy voltam vele, nekem nem jutott, csak egy szuper anya, de elég ez is. De amikor a nevelőapám azt mondta, hogy a lányának tart, akkor leesett, hogy nekem mindig volt apukám. Az, hogy nem ő nemzett, csak annyiban rossz, hogy lehetnék most magasabb zöld szemekkel.

2023. aug. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
14-15 eves voltam, nagyon lázadó kamasz. Eleinte ügyet sem vetettem rá, a korombeli fiúk eléggé lefoglalták a gondolataimat. :D Néha átjött anyuhoz, akkor pár szót beszéltünk, néha anyu nála aludt, akkor az én barátnőim nálam aludtak amit imádtunk. A dolog onnantól volt érdekes, hogy összeköltöztünk vele. Azt nehezen viseltem, voltak veszekedések bőven, de pár hónap alatt ezek elcsitultak. Évekig éltünk együtt, egészen addig, amíg elmentem egyetemre. Nagyon támogató és szeretetteljes volt a légkör otthon, semmi probléma vagy súrlódás nem volt. Ma már felnőtt vagyok és ma is jó kapcsolatunk van, ők még mindig együtt vannak. Nem szoktam felhívni telefonon, nem szoktam hozzáfordulni problémával (bár a saját apámhoz sem), de ha otthon vagyok mindig szoktunk beszélgetni.
2023. szept. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!