Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Havi viszonylatban mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havi viszonylatban mennyit költsön rátok a pasitok? Mi az ideális?

Figyelt kérdés

Apró ajándékok, ruha, kultúra, szórakozás.


Ti mennyit költötök a másikra? Vagy magatokra, amit ő is élvez? (pl szépségápolásra gondolok)



2023. aug. 24. 20:06
A kérdező szavazást indított:
0 - 10.000
10.000 - 25.000
50.000 - 100.000
100.000 - 300.000
300.000 - 500.000
500.000 - 1.000.000
1.000.000+
25 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

Fizesse a progikat adjon a lakbérbe ne kèrjen a benzinbe.

Nem tudom mennyi per hónap eddig nem kötötték az orromra.


Az ajándékokat nem vàrom el soha. Abban nincs olyan hogy "kell".

Sőt speciel a szulinapokat karacsonyt rühellem ezeket a kényszeres ajándekozásokat. De van ilyen férfiben is szóval nem ásom el magam ez miatt.

2023. aug. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nemtom, annyit, mint a tesómmal költünk egymásra, ami nagyjából zéróra jön ki oda-vissza.


"Vagy magatokra, amit ő is élvez? (pl szépségápolásra gondolok)"


Ez meg hányás.

2023. aug. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Utóbbi azért merült fel bennem, mert egy barát-barátnőm mondta, hogy az olcsójános pasik, akik ingyen akarnak "jó nőt", fel sem fogják, hogy mennyi pénzébe van a szép külső, a smink, a ruhák. Ennek mind ára van, ha ezt akarják, fizessék meg. - mondta ő.
2023. aug. 24. 20:51
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha valakinek elvárás, és amúgy a nő nem csinálja, akkor jogos, de ha amúgy is csinálja, értelmezhetetlen.
2023. aug. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit. Ha néha-néha meghív egy kávéra/vacsira (nem kell, hogy drága legyen) az untig elég. Természetesen úgy, hogy ezt viszonzom.
2023. aug. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
kb amit az első is leírt. viszont én szeretek ajándékozni, abban viszont kb azonos értékben adunk egy másnak mindig. egy szulinap pl 20-50ezer max
2023. aug. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

3

Ja, ha a pasi My Fair Lady-t akar játszani vagy Insta cicát varázsolni a barátnőjéből, vagy alapból csak ők jöhetnek szóba, akkor fizessen is.

2023. aug. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan erről volt szó, csak annyit mondott, hogy az olcsójánosokból eleg van én meg rákérdeztem, hogy mit ért ez alatt?
2023. aug. 24. 21:28
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem értelmezhetetlen. A pasim, nem a sugardaddym, miért kéne, hogy költsön rám?


Pasi nélkül is veszek magamnak ruhát, sminket, édességet, virágot stb. A költségeket amíg csak ismerkedünk azért felezzünk, mert lehet semmi nem lesz a dologból, később pedig azért, mert együtt vagyunk. Én olyan típus vagyok, hogy néha meglepem aprósággal, akit szeretek, de ÉRTELMES aprósággal, pl. ha van kedvenc csokija vagy pl. kolléganőm gumicukor-mániás volt, néha vettem neki csak úgy egy nagy zacskó gumicukrot vagy pl. mini LEGO-val megleptem néha a férjem stb. - így, ilyen formában, ilyen kis összegű ajándékokkal fordítva is belefér (szeretem a virágot, tehát tudok örülni egy-egy csokor virágnak is néha, vagy ha ismeri az ízlésem és biztos benne akkor egy kisebb bizsu vagy pl. egy zokni, mert zoknimániás vagyok. Nem az a típus vagyok, akit egy egzotikus úttal le lehet nyűgözni, na. :D

2023. aug. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"az olcsójános pasik, akik ingyen akarnak "jó nőt",


Ja, ha az öregecskéző, ronda pasi fiatal és jó nőt akar, akkor csak invesztáljon bele szépen. Valamit, valamiért.


A környezetemben a normális párpknál meg mindez kölcsönös.

2023. aug. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!