Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Fiúk, nektek mennyire fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mennyire fontos, hogy a párotok hogy rendezi be a közös élettereteket?

Figyelt kérdés

Egy közös lakásra/házra gondolok, ahova együtt költöztök, nem pedig eleve valamelyikőtöké. Beleszóltok a lakberendezésbe, a dekorba vagy a párotokra hagyjátok (a jó ízlés keretein belül) és esetleg ha valami nem tetszik, csak azt tesztek szóvá?


Tehát mindenre gondolok, kezdve a konyha berendezésétől a folyosón lévő szőnyegen át a hálószobában az ágynemű színéig.



2023. aug. 28. 11:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Pont igy. Nekem ramaty izlesem van, a paromnak meg tokeletes. A nok szoktak a lakasbol otthont csinalni.
2023. aug. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, nőként írom, hogy ha közös a lakás, mindkét félnek eleve van beleszólása az egészbe. Én úgy gondolom, hogy kompromisszumokat lehet és kell is tudni kötni. Jó esetben olyannal jövünk össze, akivel hasonló az ízlésvilágunk, de ha nagyon eltérő, azt is át lehet hidalni valahogy. És fontos is, hogy mindkettőtök egyediségéből legyen egy kicsi, így igazán komfortosan érezheti magát mindenki. ☺️
2023. aug. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
43%

Annyiban szólnék csak bele pasasként, hogy lehetőleg ne erőltesse ezeket az sznobéria amerikai konyhás elrendezéseket, csinálja olyanra a dzsoni floridában, meg aki szereti, ha a fejére szakad a mennyezet.

Ezenkívül tőlem disznókat is tarthat a nappaliban.

2023. aug. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nőként, nekem fontos volt, hogy legyen a páromnak véleménye, és ugyanúgy érdekelje, mint engem. Ne olyan "asszony dóga" hozzáállása legyen.
2023. aug. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%

Szintén nőként válaszolok. Ha a férjemen múlna kb. egy fotel és egy tv lenne az egész nappaliban, se függöny, se szőnyeg, se képek, se semmi... Ezt csak azért mondom, hogy szemléltessem mennyire nem érdekli az egész. :D

Van véleménye és ki is szoktam kérni, de nincs meg a képessége arra, hogy "egyben lássa" fejben az összképet mielőtt megcsinálnánk, így bár mindig elmondja az elképzeléseit, a végső képet én alkotom meg és utána eszerint vásárolunk. Kétszer költöztünk üres ingatlanba, az elsőbe abszolút a nulláról terveztünk, a másodikban igyekeztünk a már meglévő bútorainkkal variálni, ahhoz vásárolni és ebből kihozni a legjobbat. Az alapokat (tetsző falszínek és egyebek) már az előzőnél lefektettük, ezt hoztuk tovább, bejött.

Szerintem fontos, hogy mindketten jól érezzük magukat a közös otthonunkban, de én úgy látom a környezetemben, hogy a férfiak ebben a témában inkább háttérbe vonulnak valamelyest. Az alakításba beleszólnak, de a végső megvalósítás inkább a nőké.

2023. aug. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Az én férjem is ilyen, a nappaliban max egy kanapé tv és legyen + kávé, kb. ennyi az igénye.
2023. aug. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
17%
Szánalmas "férfiak".
2023. aug. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
34%

"de nincs meg a képessége arra, hogy "egyben lássa" fejben az összképet"


Látná, csak leszarja. Ezek után ne mondja nekem senki, hogy a pasik vizuálisak.

2023. aug. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem túl bonyolultak, az biztos.
2023. aug. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a kapcsolat része a lakberendezés, a mostani lakás is ahol vagyok igyekeztem normálisan berendezni. Nagyon szeretem amikor színben harmónia van, nők nagyon érzik ezt, de nekem is nagyon van igényem erre, mert nem mindegy, hogy ahol éljük az életünket, annak milyen a hangulata.

Nekem van egy kialakult ízlésem, nagyon szeretem a természetes natúr színeket, tehát nem hiszem, hogy egy nőnek ez ellenszenves lenne - de nyilván a nők sokkal részletesebben nézik ezeket. Én szeretek lakberendezős boltokba is nézelődni, tehát egy kapcsolatban nekem ez fontos, hogy a másikkal ez egy közös hobbink legyen. És az is egy jó közös időtöltés, amikor bútorokat rakunk össze, kifestünk, tehát hogy együtt építjük az otthonunkat.

Volt, hogy engem sem érdekelt a lakás, de megláttam benne, hogy nagyon szép élettereket lehet kialakítani, és szerintem egy kapcsolatban is nagyon jó dolog, hogy valamit együtt hozunk létre. Szóval nekem szerintem túlságosan is van igényem rá. Nem részletezném, de a lényeg, hogy az egyik hobbim is ez. Vannak még félretéve is olyan új dolgok, amiket majd egy közös lakásban gondoltam felavatni, illetve majd a jövendőbelimmel eldöntjük, hogy fedi-e a közös ízlést, vagy keresünk jobbat.

2023. aug. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!