Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a párotok minden nap (egész nap) az első szerelmével irogatna (akivel össze se jött, mert a csaj visszautasította) nem beszéltek már vagy 5 éve?

Figyelt kérdés
Mostmeg a semmiből mesélnek egymásnak meg képeket küldözgetnek, meg jól megértik egymást. Ha vezetés közben előveszi a telefonját akkor is csak vele irogat és nem is mondja el...azt hazudja, hogy munkaügyben keresik...Közben meg annyira mondja, hogy te vagy a legjobb dolog az életében és nem is kívánhatna jobbat...stb.
2023. aug. 29. 02:58
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%
Én kész tények elé állítanám. Vagy befejezi vagy ott hagyom. Az amit veled tesz az nem fer, mindenféleképpen beszéld meg vele. Mert ha nem előbb utóbb rossz vége lesz
2023. aug. 29. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon undorító dolog. Én nem tudom mit tennék, de hogy kezdésnek kiábrándulnék belőle, az biztos.
2023. aug. 29. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Lapát
2023. aug. 29. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a férjem csinálta ezt, 6év házasság és 2 gyerek után.

Egy 10éve nemlátott dugópajtija felbukkant és elkezdett férjemnek irogatni. Eleinte csak hogy vagy, mi van veled. Mar ez is zavart.

Aztán elkezdett nosztalgiázni, hogy milyen jó volt a férjemmel, mennyire hiányzik neki az a régi idő, stb.

Férjem meg ahelyett, hogy letiltotta volna, csak semleges válaszokat adott.

Na nekem ez is kiverte a biztosítékot.


Én kerek perec kijelentettem, hogy vagy azonnal letiltja mindenhonnan a kisasszonyt, vagy foghatja a motyóját és mehet isten hírével. Hiába ennyi év, hiába a 2gyerek, én ezt nem nézem el


Letiltotta, azóta nyugi van

2023. aug. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon övön aluli húzás, akkor legyen korrekt és álljon elő, hogy mi a pálya. Ha már ő képtelen nyiltan beszélni róla, tedd meg te az első lépéseket, szembesítsd vele, hogy mit csinál és költözz el, vagy utazz el egy időre de semmiképp se nyugodj bele.
2023. aug. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
73%

“ Ha vezetés közben előveszi a telefonját”

Mondjuk nálam ez önmagában szakítóok lenne, nem akarnék olyannal lenni aki próbál kinyírni.

2023. aug. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
73%

Nincs jövő azzal, aki a múltban él.

Nem érdekel, mekkora szerelem volt, min mentek keresztül, stb.

Ha a partnerem a volt kapcsolataival nem tud szakítani végleg, akkor nem hozzám való.

2023. aug. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván felmelegítik a témát, most jött el a hapi ideje, erre várt már oly régen, nem fogja kihagyni a lehetőséget, az biztos. Viszont téged sem akar egyenlőre elengedni, azért titkolja (elég rosszul). Lépjél még időben!
2023. aug. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Kötelezném rá, hogy írja meg neki, hogy mennyire boldog velem, milyen izgalmas is ez a kapcsolat, sőt, minden eddiginél ezerszer jobb. Én diktálnám. Ha nem teszi meg, lapátra tenném.
2023. aug. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Csak megemlítette nekem a csajt, hogy azért lenne vele mit megbeszélnie...

(Pontosan tudom, hogy már megbeszélte vele a beszélgetés elején ezt a témát...)

És mondtam, hogy tudom, hogy beszélnek egymással, de azt mondtam nem olvastam el, csak véletlenül láttam. Konkrétan mindent tudok.

Már harmadszorra kér a párom képet a lányról és egyszerűen nem fér a fejembe, hogy ha a közösségi médiában fent van egy csomó kép akkor miért kell privátban külön képet küldözgetni? Lehet felteszem külön kérdésnek... komolyan érdekel.

2023. aug. 30. 17:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!