Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mellettem mindenki hízni fog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mellettem mindenki hízni fog?

Figyelt kérdés

Szörnyű étkezési szokásaim vannak. Nálam heti rendszerességű a pizza, hamburger és társai. Majdnem minden második nap rendelt ételt eszem, ami nyilván nagy adag és kivételesen finom is szokott lenni. Szeretek étterembe járni, ahol szintén nem kis adagokkal operálnak. Mellette napi rendszerességű nálam az esti nassolás: vagy olajos magvak, vagy chips, nacho, popcorn. Gyakran tartunk bulit vagy baráti összejövetelt, ami szintén nem a koplalásról szól, főleg egy-két ital után nem figyel az ember.

Ami a szerencsém, hogy kivételesen jó genetikám van, mellette majdnem minden nap sportolok, így nagyon jó alakom van a kajálásom ellenére is.

Ehhez vegyük hozzá, hogy nekem nincs bajom a telt nőkkel. Nem vagyok egy chubby chaser, egyszerűen csak a modell alkattól a duciig mindent szeretek. Ezt szoktam is hangoztatni az aktuális páromnak, hogy azt csinál amit szeretne, de miattam nem muszáj lemondania az ételek élvezéséről, mert számomra nem az a top forma, ami a közvéleménynek az.

Én ezeknek a szokásaimnak tulajdonítom azt, hogy mindenki hízott mellettem, mert átveszik ezeket a szokásokat. Exem 20 kilót, az az előtti pedig tizen-valamennyit, pedig mindkettő szép és hiú nő volt.

Szóval a kérdés: hacsak nem olyan nőt találok, aki extrém módon figyel az alakjára, nem csábul el és(!) minden nap főz kiegyensúlyozottan, akkor mindenki hízni fog mellettem?


2023. szept. 2. 14:38
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
11 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Én nem, mivel pont olyan vagyok, mint te :D Kondizok, de nem kell diétát követnem a jó alakhoz. Én is gyakran eszek pizzát, burgert vagy akármit, amit akarok és vagyok 50 kg.
2023. szept. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én meg irigyellek benneteket :) de nem rosszindulatúan :)

Én mar egy pennys ujsag atlapozásától is, ha van benne pizza hízok 2 kilót :D


Kérdező vannak nőben is olyan szerencsések mint te :)

Így nem mindenki hízik melletted ;)

2023. szept. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Találhatsz olyan patent anyagcseréjű nőt mint te. Ezeket onnan ismered fel, hogy eleve soványak, szikárak kinézetre. Tehát sajnos nem a csinosabb kerekded, duci, bögyös-faros kategória. Ők lassabb anyagcseréjűek ha túlesznek mindenképp hízni fognak.
2023. szept. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy híztam el az exem mellett. :D Keress olyan nőt, aki olyan mint te és akkor nem lesz probléma.
2023. szept. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!