Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire normális ha a társadd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális ha a társaddal/férj/párod/-al külön szobába alszotok,de más téren minden rendben van?

Figyelt kérdés

2023. szept. 2. 16:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%

"normális"-nak nem mondanám, de ez nem baj. Ha így tudjátok kipihenni magatokat, akkor ez egy nagyonis jó döntés. Sőt, az, hogy ezt ilyen jól meg tudtátok oldani sértődés nélkül és hogy nem ragaszkodtok a normákhoz, nagyon pozitívat sejtet.


Én szeretek a párommal együtt aludni, de nem vagyunk egyformák és ez így van jól.


Csak így tovább, sok boldogságot!

2023. szept. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%
Számomra nem normális. Nem is lennék együtt ilyen pasival, mégis minek.
2023. szept. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
20%

Nekem eddig egyik pasim se tűrte azt ha én átmegyek másik szobába éjjel vagy aludni.

De nagy ritkán esik ez meg nálam


Pl egyik páromnál köuponti fűtés van es a levegő meleg télen de amugy hideg van. Ami azt eredmenyezi ha felöltözöl meleged van ha levetkőzöl aligruciba meg fázol soha nem jo.

Meg éjjelre felveszi a fűtest egyszer volt erőm kinyitni az ablakot félálmomban reggel le lettem szidva. (Fene se ért hozzá merre kell.tekergetni meg félálomban nem akartam ezzel idegesiteni magam hanem ablak es jonapot)

Màsnap ejjel megint nem tudtam aludni átmentem a hideg nem központ fűtött szobába, mert ott normalis természetes az atmoszféra.

És meghatodva mint egy bújós öleb hajnalban jött utánam párnával es ott szorongtunk egy ágyon:D


Másik pasim meg ugy alszik hogy elfordul se ölelés se puszi, egy id múlva lelkileg annyira tónkrementem hogy átmentem a nappaliba a párnákkal teli "bunkeres" ágyba hogy valami "melegséget" érezzek. Őt hamar ott is hagytam 1 év mulva mert lett olyan pasim aki szeret ölel puszilgat romantikázik elalvás előtt is, meg máskor is.

A hidegember is reggel mosta a fejem hogy nem normális hogy nem akarok vele aludni. Nekem meg az nem normális hogy ugy alszik velem minth leprás lennék. De ő ilyen érintes fóbiás autisztikus debil sajnos. Nagyon sokmindenben nem tud emberien viselkedni. Ö ilyen. De nekem ez gépi pokol.

2023. szept. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nektek ez így megfelel, akkor teljesen mindegy, hogy mi normális. A normális, mint statisztikai értelemben nem mindig ideálisat jelent, hanem gyakorit. Ilyen szempontból lehet hogy nem gyakori jelenség, de ha nektek ez működik, akkor nincs vele semmi baj. A ti életetek, a ti kapcsolatotok, a ti döntésetek.
2023. szept. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem normális.
2023. szept. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Semmi baj nincs vele!
2023. szept. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nem lenne normális, ha egyedül akarnék aludni, akkor szingli lennék. Nekem ez lételeme egy kapcsolatnak, de totál megértem, ha másnak nem. Nem vagyunk egyformák.
2023. szept. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
34%
Mi a volt férjemmel ugyan együtt aludtunk, de sohasem bújhattam oda hozzá (számára kényelmetlenséget okozott), így mi egy idő után úgy feküdtünk egymás mellett, mint a lakótársak kb.. 🙄 tehát ennyi erővel külön szobában is aludhattunk volna. Erre mondják azt, hogy eltérő igények. Hosszú távon nem biztos, hogy működőképes, de nyilván nem lehetetlen!
2023. szept. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem teljesen normális. A pihentető alvás nagyon fontos
2023. szept. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
A mi házasságunkba ez hosszútávon nem férne bele (más, ha eseti jelleggel egyikünk a gyerekkel alszik), de minden kapcsolat más. Ha nektek így jó, akkor teljesen rendben van, úgy gondolom, hogy ettől még lehet teljesértékű és boldog, kiegyensúlyozott egy kapcsolat.
2023. szept. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!