Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy lehetne ezt a leghatározo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne ezt a leghatározottabban tisztázni?

Figyelt kérdés

Csak 8 hóapja vagyok együtt a barátnőmmel, együtt élünk már, személyiségét tekintve azt érzem hogy akár a feleségem is lehetne ha úgy hozná a sors.

Na de itt jön a de....


Rólam azt kell tudni, hogy amíg nem ismertem évek óta heti 5-6x jártam konditerembe.


Neki már a megismerkedésünkkor is volt egy nagyon pici felesleg a testén, viszont nekem pont az ilyen testalkatú lányok jönnek be.

Viszont a kövér (és a túl vékony) lányok már nagyon nem tetszenek.

Mondtam neki, hogy a külsejével kapcsolatban nekem így tökéletes ahogy van, de ne hízzon el mert nem fog tetszeni.

8 hónap alatt közel 8 kilót hízott, de nem csak ő még én is 3-4-et, és egészen sokszor hanyagoltam a konditermet, volt hogy csak kétszer mentem le egy héten.


Mondtam neki, hogy nagyon rossz irányba haladunk, és erre mondta hogy igen tudja, le fog/fogunk fogyni figyel majd a kajákra, majd rá 30 percre benöygi este 10kor hogy a hűtőben van fagyi együk meg mert nagyon kívánja....


Azóta sem főz olyanokat amik arról híresek, hogy nem hízol el tőle, egyszóval nem hiszem hogy átment neki a mondanivalóm.


Ezen kívül a baj, hogy látszik már a testén is az a 8 kiló, és e mellett ugyan azokat a ruhákat hordja amit a +8 kiló előtt, és volt már, hogy kicsit kellemetlenül nézett ki, hogy abban a csinos ruhában integet az úszógumija.

Mert bár írtam, hogy volt rajta egy kis felesleg mikor megismertem, de abszolút nem vészes, ez a 8 kiló meg sok a magasságához, testalkatához.


Tudom, hogy most majd minden feminista szörny nekem esik, de se nem beteg, sem nem terhes, nem szült gyereket, csak szimplán úgy étkezik, amitől meghízik.


Sajnos ezt nem tartom szexuálisan vonzónak vagy legalábbis egyre kevésbé, és akármit csinálok nem tehetek róla.Egy tégla is felizgathatna szexuálisan de mégsem tud...na ugyan így vagyok a kövér nőkkel.Nem az én hibám akkor sem ha nekem esik mindenki.


Ugyanakkor meg szeretem, nem akarom sem elhagyni, sem megbántani.

Tudom, hogy egy nőnek ez mennyire tud fájni, főleg ha egy olyan embertől kapja aki a párja, és akitől nem erre számít.

De amint olvasható volt, a finom utalás nem megy át, ennél határozottabban kéne a tudtára adnom, hogy nekem ez nem oké...


Most ne jöjjünk azzal, hogy terhes lesz, és utána meghízik meg stb...mert most nem az és a jelenlegi helyzettel van problémám.


2023. szept. 3. 12:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Pedig vagy elmondod neki őszintén, és együtt találtok ki valamilyen megoldást, vagy egyéb más indokra hivatkozva szakítasz vele.
2023. szept. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Illtve 10-15 éves kora között duci/kövér volt, de nagyon szépen lefogyott.

Azt mondta, hogy nem evett semmit, és úgy...azt viszont nem szeretném ha megint ezt csinálná, az önsanyargatás nem megoldás.

Pozitívumként fogom fel az egészben, hogy most mellettem már nem akar másnak tetszeni, ezért is engedte el magát, és én is ugyan ezért mert már nem fontos, hogy kocka hasam legyen, és tetszenek a lányoknak...de akkor sem akarom 5 év múlva 130 kiló lenni hájban.

Azért így is kéne tartani egy egészséges mértéket, ha másért nem is a saját egészségünkért.

2023. szept. 3. 12:49
 3/23 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem egyszerűen csak nem vagy szerelmes és ez saját tapasztalat alapján leszűrt véleményem.
2023. szept. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
72%
Ergo semmi értelme csak beérni valakivel,mert az messze nem ugyanaz,mint amikor az az adott személy kell neked.A különbség óriási.
2023. szept. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
54%

Te jó ég! Ebből sem lesz esküvő!

Csak egy szimpla kérdés: közös gyermeket szeretnétek majd? Béranyával?

Egy szó mint száz, szerintem engedjétek ezt el mindketten, amíg érettebbek nem lesztek.

2023. szept. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
Főzzél te és hívd el edzeni.
2023. szept. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
70%

Szakíts és nem lesz több "probléma" vele kapcsolatban. Kíváncsi vagyok hogy ha szülne és nem tudná (olyan könnyen) leadni, akkor mit csinálnál...

8 kg miatt nyafogni nem kell, el kell engedni hiszen nem vagy szerelmes.

2023. szept. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%
Pont azt akartam írni, amit a 6-os. Főzz te egészséges ételeket, jártatok együtt edzésre. Neked sem muszáj ám mindent megenni, amit eléd tesznek. Mutass példát, motiváld.
2023. szept. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%
"Azóta sem főz olyanokat..." És te milyeneket főzöl azóta? 🤔
2023. szept. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
61%
Keress egy gyorsabb anyagcseréjű barátnőt. Ne pazarold az idejét. Tarthatnál egy szexbabát is, annak is több értelme lenne. Az a baj ezzel a mentalitással, hogy erre egy életet nem lehet építeni, ugyanis a testi szépség múlandó. Most jelen esetben a lány saját hanyagságából vesztett a szépségéből, amivel nálad már kiverte a biztosítékot. Azonban az életben az is megtörténhet, hogy egy rajta kívül álló ok fogja végérvényesen elváltozttni a testét (pl. terhesség vagy betegség). Akkor te megint nyafogsz majd egy sort és elhagyod másért, ő meg hoppon marad. És nem, nem fogod jobban tolerálni akkor sem a torzulást, ha azt egy külső tényező idézi elő.
2023. szept. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!