Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztelet hiánya?

Figyelt kérdés
Párom, ha iszik a haverjával egyszerűen megfeledkezik rólam. Rám sem néz, mikor beszélgetnek, mintha ott sem lennék. A tiszteletlen hangnem az csak hab a tortán. Egy nőt alapból kell tisztelni, vagy ki kell vívnia valahogyan? Emellett viszem az egész háztartást, de az ugye mellékes, hiszen ezek alapdolgok egy nőnél. Már akinél.

2023. szept. 4. 08:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
A tisztelet alap kellene, hogy legyen. Beszéltél már erről vele?
2023. szept. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

"Egy nőt alapból kell tisztelni, vagy ki kell vívnia valahogyan?"


Egy jó párkapcsolatban a nő is a férfit, és a férfi is a nőt alapból tiszteli.

Persze úgy is viselkednek, hogy lehessen őket tisztelni.

2023. szept. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
A tisztelet alap oda-vissza. Kérdezd meg miért ilyen. Lehet ilyenkor szimplán csak "nincs ott a helyed", szeretne haverozni nyugalomban és kész. Ezt meg lehet érteni és el lehet fogadni. A tiszteletlenséget nem.
2023. szept. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Van, amikor a haverja átjön, van amikor ő megy. A lakást én is fizetem, ha kettesben akarnak lenni, akkor ő megy át hozzá. Minden héten egyszer találkoznak.
2023. szept. 4. 09:30
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem elfogadható. Ha csak haverozni akar, akkor oldja meg úgy, hogy te nem vagy ott, de ha azt akarja, hogy te is ott legyél, akkor legyen szíves nem levegőnek nézni téged és tisztelni.


Volt ilyen exem amúgy, aki azt hitte, hogy amikor ott vannak a haverok, akkor velem nem kell foglalkoznia. Többször is eljátszotta, az utolsó egy szilveszteri buli volt, ahol ott voltak az ő meg az én haverjaim is. Akkor már tudtam, hogy napokon belül szakítok, úgyhogy annyira nem érdekelt, de kicsit mégis. Egy szót nem váltottunk, a végén már mellé sem ültem. A többiek álltak fel, hogy beengedjenek mellé, én meg mondtam, hogy nem kell, nem oda ülök. A vicces az volt, hogy sokat álltam sorba a wchez, és azt hitték, hogy eltűntem, az én és az ő barátai is kedvesen kérdezték írásban, hogy hol vagyok, exem meg, idézem: "hol a f.aszban vagy?", meg hogy ne tűnjek el, mert mindenki tőle kérdezi, hol vagyok. Nem is az a baj, hogy nem vagyok ott vele, hanem hogy neki ez kellemetlen, mert nem tud válaszolni :D Na a buli után leb.asztam, hogy megint semmit nem volt velem és ilyet szól ez a hülye gyökér, hogy "ez egy szilveszteri buli volt, ez a barátainkról szólt". Nem, kvára nem róluk. Attól még velem is kellett volna lennie, hogy ott vannak mások is.


Én kidobtam, te hogy fogsz dönteni?

2023. szept. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Amikor bepiál, akkor ilyen. Utána meg megint normális.
2023. szept. 4. 11:07
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a fiúkának alkohol problémái vannak, ami szintén nem kellene, hogy tolerálható legyen. Nem mentség az, hogy csak akkor ilyen, ha bepiál. De te döntöd el, hogy milyen életet szeretnél élni. Legközelebb az is belefér, ha nemcsak megaláz, de meg is ver?
2023. szept. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azt azért nem. A pia a baj.
2023. szept. 4. 12:12
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Választás elé kell állítani. Vagy visszavesz a piacon, vagy ki lesz dobva. Nem szórakoztató az élet egy alkesszel.
2023. szept. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Úgy kidobnám, mint a sicc, csak sok pasi suttyó praszt lesz, amint ott a haver, mert "menőzni kell". Szánalmas kölyök az ilyen.
2023. szept. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!