Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Minek a hatására kezdtél el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek a hatására kezdtél el gondolkodni hogy szintet lépj?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után? Előfordult hogy, úgy érezted nem kellett volna?
2023. szept. 4. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Felállt, gondoltam ideje szintet lépni. Életem legrosszabb döntése volt!
2023. szept. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

A törp paladinom elég tisztességesen írtotta az ellent, sok XP-t is sikerül kifarmolnia... Éreztem, hogy me kéne már lassan lépni ezt a dolgot, de szerencsére a kalandmesterem is mondta, hogy szintet léptünk.

Így lett 6osból 7es szintű paladin.

Keresztkasztoláson nem gondolkodom.


Vagy... nem erre gondoltál?

2023. szept. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kategória alapján az együttélésre tippelek.


1-1.5 év után költöztünk össze.


Így alakult az életünk (ki kellett menni külföldre tanulmányi okokból, viszont a szállás ott nehéz ügy, ha nem együtt keresünk, nagy eséllyel max az egyikünk talál, úgy meg értelmét vesztette volna a városválasztás, mert külön-külön mindketten másik várost, sőt másik országot néztünk ki.)

De egyébként szuper a kapcsolatunk, nem bántam meg semmi.


Másik szintlépés: majdnem hivatalos élet-/hazastársakká valtunk, kicsit később meg is fogjuk tenni.

Ok: húszezer euro juttatás + némi egyéb kedvezmények. (Ez nem hitel)

(Szinte semmi kockázata nincs, ha szétmennék se lenne semmi következménye)


Amúgy jól megvagyunk, akármennyire is érdeknek tűnik ennyi alapján. Nem az, csak kihasználjuk a helyzetelőnyünket.

2023. szept. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%

Hat olyan 2 hónap után már szenvedtem minden külön töltött este, és rohadtul idegesített a lakótársam is, meg őt is az övé.


7 hónap után költöztünk össze és szerintem ez sok

2023. szept. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!