Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözéskor ha hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözéskor ha hozzám költözik a barátnőm mennyire várhatom el hogy úgy lakjon itt mintha itt sem lakna?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy a szobáján kívül, amit úgy rendez be ahogy akar semmit sem rendezhetne át illetve a közös helyiségekben sem nyúlhatna semmihez, azaz úgy kellene itt laknia hogy abból én szinte ne vegyek észre semmit.


Nagyon megszoktam már hogy egyedül élek és mindig minden úgy van ahogyan hagyom, mindennek megvan a helye és nem szeretném hogy egy másik ember miatt alkalmazkodnom kelljen. Természetesen a saját szobájában azt csinálna amit akarna.


Ti belemennétek az összeköltözésbe ilyen kikötéssel?


2023. szept. 6. 10:18
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
95%

Mi van????? Osszekoltozrsnel nincs sajat szoba bzdmeg!


Szerintem mutasd ezt meg a csajnak! 🤣 en kibasználak mint macskat szarni

2023. szept. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
94%
Semmiképpen! Ha megszoktad, hogy egyedül élsz és észre se akarod venni, hogy a barátnőd hozzád költözött, akkor ne költözz vele össze,hanem maradj egyedül! Emberek azért költöznek össze, mert EGYÜTT akarnak lenni, nem pedig egyedül.
2023. szept. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
94%
Saját szoba🤣 Te most albérlőt keresel?
2023. szept. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Ez a lakás már be van úgy rendezve, ahogy nekem tetszik, senki miatt nem fogom átrendezni, de igazatok van lehet nem jó ötlet az összeköltözés.
2023. szept. 6. 10:26
 5/43 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon nem jó ötlet. Hagyjad, szerintem.
2023. szept. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
95%

"Ti belemennétek az összeköltözésbe ilyen kikötéssel?"


Nem. Nekem van lakásom, ha összeköltözöm valakivel, az azzal jár, hogy az az ő helye is lesz, ahol szeretném, hogy jól érezze magát.


Te kb berendezel egy babaszobát a csajnak, akit előveszel, ha dugni akarsz.

2023. szept. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
94%
Nem neked való az együttéléses típusú párkapcsolat, kérdező, ha ennyire be vagy feszülve a berendezésen.
2023. szept. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
98%

Semennyire nem várhatod el, és ez fordítva is igaz lenne.

Ha megszoktad az egyedüllétet és nem akarsz változtatni, akkor mingli kapcsolat. Összejártok, hol itt, hol ott vagytok. Ha ez MINDKÉT félnek megfelel, ok.

Összeköltözésnél alap a kompromisszum.

2023. szept. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
90%
Hagyd a francba. Nálam kiesik aki másik szobában akar aludni.
2023. szept. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Évek alatt rendeztem be ezt a lakást az ízlésemnek megfelelően, nem örülnék neki ha a barátnőm elkezdené átrendezni, mert neki máshogy tetszene és őszintén kompromisszumot sem akarok kötni, mert nekem így tetszik, megszoktam. Tudom hogy neki kicsit más az ízlése, és már utalt rá mi nem tetszik neki amikor itt volt, de lehet így nem meg fogom mondani neki hogy inkább ne költözzön ide.
2023. szept. 6. 10:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!