Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A fiúkat zavarja, ha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúkat zavarja, ha a barátnőtöknek minden este illetve reggel lenne egy kb. egy órás "énidős" rutinja?

Figyelt kérdés
Ami alatt olyanra gondolok, hogy arcápolási rutin, arcmaszk, lábfürdő, naplóírás, jóga. Sajnálnátok tőle ezt az időt, amit magára szán?

2023. szept. 7. 22:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Engem nem zavarna, nekem férfiként is szükségem van én időre, engem max az zavarna ha ez az én idő reggel 1 órára lefoglalná a fürdőszobát, de a jóga meg a naplóírás miatt gondolom ez kizárt :D
2023. szept. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Enyém még örülne is neki ha reggel meg este ilyen rutinjaim lennének
2023. szept. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy zavar. Sőt, kb. örülnék, hogy magával is tud mit kezdeni és nem telepedik rám folyton. Az ilyen nők kiegyensúlyozottabbak és nyugodtabbak.
2023. szept. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szóval nem fognátok fel úgy, hogy elveszi az időt a közös estéből?
2023. szept. 7. 23:12
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
#4: Elég beteg ember az, aki így fogja fel.
2023. szept. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
13%

Igen, zavarna.

Naponta 2x1 óra baromi sok. Ha 2x15 perc lenne, akkor nem zavarna.

2023. szept. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

Na mert amúgy az együttélő párok aztán óraszám töltenek együtt minőségi időt:D Érdemes megnézni erről statisztikákat, olyan napi 30 percnél többre ne számítsatok.


Alapvetően nem zavarna, az énidő egy baromi hasznos és fontos dolog.

Probléma akkor van, ha mondjuk az én 20 perces reggeli rutinom nem elvégezhető, mert ő befoglalta a fürdőszobát egy órára.

Vagy ha akár reggel, akár este miközben rutinol, nem lehet hozzászólni sem stb.

Vagy ha épp együtt vacsizunk, beszélgetünk, előreláthatóan az éjszakába nyúlóan, mint a régi szép időkben, erre felpattan és elmegy rutinolni és csak egy óra múlva látom viszont. Ez nem csak a randit öli meg, de pl az aznapi szex lehetőségét is kioffolja, hisz mire visszaér, hogy akkor most együtt lehetünk, én vagy lefekszem aludni, vagy nekilátok valami mást cisnálni, hisz nem fogok rá várni eg yórát.


Röviden: ha nem rugalmatlan, embertelen a folyamat, akkor nem zavar.

2023. szept. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

Az zavar ha egy kapcsolatban rám telepszik a nő, nem hagy privát időt, megfojt.

Volt ilyen, szakítás lett a vége.


Kell hogy legyen bőven énidő. Amennyit szeretne.

2023. szept. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%

Nem zavarna, gondolom akkor az enyém sem zavarná őt.

Jógát szívesen megtanulnám tőle.

2023. szept. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Férjemet nem zavarja. A fürdőszoba a szűk keresztmetszet, ahogy többen is írták. De én a reggeli rutinom miatt korábban kelek: erősítek, vagy elmegyek futni, utána nyújtok, lezuhanyzok, arcápolás, a sminkkel megvárom, amíg ő végez a fürdőben, és kész. Esti rutinhoz pedig be szokott jönni hozzám beszélgetni közben.
2023. szept. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!