Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, ti mennyit esztek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyit esztek?

Figyelt kérdés
Titeket zavarna, ha a barátotok szóvá tenné ezt, vagy rosszul esne? Mindig kérdezem tőle, hogy biztos, jól lakott-e, és azt mondja, igen, de én aggódom, hogy esetleg nem. Ha megyünk étterembe, kb. negyed adagokat eszik csak. Azt nem merem tőle megkérdezni, hogy fogyózik-e, nehogy félreértse. Jó alakja van, meg egyébként nem diétás cuccokat eszik és szereti az édességeket is, csak mindenből nagyon keveset eszik. Pl. egy csokit is kétszerre eszik meg. Ráadásul a reggeliket sokszor ki is hagyja, ebédelni ritkán szoktunk együtt, szóval abban sem vagyok biztos, hogy ebédelni szokott-e rendszeresen a munkahelyén. Szóval aggódom érte, de nem tudom, hogy fejezhetném ki ezt ő felé.

2023. szept. 8. 11:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%

Mondd meg neki,hogy aggódsz érte,mert szted túl keveset eszik,és nem szeretnéd,ha baja esne emiatt.

Csak így mondd meg neki.

Értêkelni fogja:)

2023. szept. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Van akinek kicsi adag is elég, ha nem alultáplált akkor hagyjad, biztos érzi, hogy mennyire van szüksége.
2023. szept. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%

Abban nincs semmi rossz, hogy megkérdezed, jóllakott-e.

Ugyanígy simán megkérdezheted, hogy fogyózik-e.

2023. szept. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
Apukája vagy és óvodás még a leány? Hidd el, tudja, mennyit tud és akar enni.
2023. szept. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
"meg egyébként nem diétás cuccokat eszik és szereti az édességeket is,"- akkor nem kell aggódni. Felnőtt ember, tudja, hogy mennyi kell neki. Nyilván sokkal kevesebbet eszik, mint egy férfi.
2023. szept. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%
Ennyit nézel ki a párodból, hogy szerinted felnőtt ember létére képtelen eldönteni, hogy mennyit akar enni, mennyi esik jól neki?
2023. szept. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
68%

Ne legyél buta, kérdező. Annyit eszik, amennyi jól esik neki.

A leírásod alapján egészségesen étkezik, nincs vele baj.

Ha folyton nassolna, az úgy más lenne, de akkor is finoman kell az ilyesmit kezelni, ne érezze magát rosszul.

2023. szept. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
42%
Miért kell lepontozni? Tán hülyeséget írtam?
2023. szept. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Anyám ilyen és fú, de utálom, mikor többször megkérdezi, hogy eszem-e rendesen. Ha meg nála eszem, akkor meg szemrehányást tesz, hogy szerinte keveset ettem. Idegtépő.

Barátnőd is hadd döntse el, hogy mennyit eszik, felnőtt ember. Van amúgy, aki inkább többször eszik keveset, én is ilyen vagyok (és én nem fogyókúrázom, egyszerűen nem tudok egyszerre sokat enni, mert rosszul leszek). Eleve utálom és már gyomorgörccsel megyek ilyen "kajálós" programra, mert általában nem eszem sokat és úgy érzem, mindenki frusztrál azzal, hogy miért nem eszem.

2023. szept. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Annyit, amennyi jólesik. Ha valaki folyamatosan azzal cseszegetne, hogy jóllaktam-e meg hasonlók akkor nagyon hamar elküldeném a búsba. Felnőtt ember vagyok baszki, el tudom dönteni, mennyi kaja esik jól.

Teljesen mindegy az indíték, hagyd abba.

2023. szept. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!