Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen következtetést vonnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen következtetést vonnátok le az alábbi mondatból?

Figyelt kérdés

Párommal sokat beszéltünk már külföldre költözésről. Ma mesélte, hogy erről beszélgetett egy barátjával, aki szintén elképzelhetőnek tartja, de először gyereket akar vállalni a feleségével. Ő erre azt válaszolta: "Én ezt addig akarom meglépni, amíg nem házasodom meg és nem lesznek gyerekeim."

Ez szíven ütött, mert nem rólunk beszélt, csak E/1-ben magáról. Nekem ez úgy tűnt, mintha nem velem tervezné a jövőjét.



2023. szept. 15. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Elszólás volt
2023. szept. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%

Nem tervezi veled.

Addig jó vagy, míg ki nem megy.

2023. szept. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha te vele tervezed a jövõt, akkor ne itt kérdezz, hanem tõle! Erre egyedül õ tudja a választ. Miért ne lenne jogod tudni, hogy mit tervez veled?
2023. szept. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3-as, ez egy önkéntelenül kimondott mondat volt. Ha rakerdezek, agyból már könnyű korrigálni. Nekem az a beszédes, hogy ami zsigerből jön, az csak rá vonatkozik és én nem vagyok ebben benne.
2023. szept. 15. 20:33
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert az ő szemponjábol mesélte a nézőpontját. A barátja úgy szeretné,hogy... Ő pedig úgy,hogy ..


A barátjánál sem emelte ki,hogy a felesége hozza világra a babát,hanem ő külföld előtt akar babát..

2023. szept. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, ne problémázz ott, ahol nem kell :D
2023. szept. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Pedig majdnem ragadtam, hogy "persze, én is addig akarok karriert csinálni,amíg nem találkozom az igazival"😄
2023. szept. 15. 20:40
 8/12 anonim ***** válasza:

Én meg azt hittem csak a nők gondolnak mindent ennyire túl...


Amúgy meg hogy nem bukott ki a szádon mikor mesélte, hogy azt' ugyan te hol szerepelsz ezekben a tervekben?

2023. szept. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én a nő vagyok a sztoriban, amúgy.

Nem akartam ilyen direktben rakerdezni.

2023. szept. 15. 21:00
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan rákérdezhetsz, hogy merre halad a kapcsolatotok, meg hogy ő hogyan látja a jövőt. Ha erről nem lehet nyíltan beszélni, akkor már az elmond mindent a kapcsolatról.
2023. szept. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!