Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Fiúk együtt élnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk együtt élnétek egy szókimondó, határozott,domináns nővel?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen ismerősöm de nekem nem kéne, idegesítene,hogy folyton ugráltatna valami miatt meg neked kuss van én parancsolok e miatt se tetszene szerintem.
2023. szept. 17. 06:31
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Nekem tetszene: idővel változna ő is mellettem.
2023. szept. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
A szókimondó, határozott, domináns nőkkel alapból nincs bajom. Viszont ha ez a klasszikus mindent is megmondok, kijelentem az univerzális igazságot, tévedhetetlen vagyok és ezt jobb ha mindenki tiszteletben tartja, de azért felelősséget nem vállalok semmi olyanért, ami nem jól sült el, mert ne kelljen már mindent nekem csinálni típus, akkor biztosan nem kellene.
2023. szept. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Domináns Férfi vagyok és legtöbb nő szereti a határozott férfit. Szókimondó: sértő megjegyzéseket tesz másokra? Kritizál? Én ilyen nőt ismerek, de ez szerintem nem gáz ha a másik fél csendes, nyuszi.
2023. szept. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Ha csak ismerősöd, akkor miért akarnál vele együtt élni?
2023. szept. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak érdekelt ilyen szempontból kivel élnél együtt szívesen ha mondjuk más természetűek vagytok.
2023. szept. 17. 07:45
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

#6!

Gondolom szingli vagy. Nem csodálkozom rajta. Agresszív, bunkó. Jobb egyedül mint magadban!😂😂

2023. szept. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem az okoskodó mindenkinél mindent jobban tud akkor simán!!a kettő között van különbség!!

Ha intelligens,van határozott véleménye dolgokról és nem fel ki mondani simán!

2023. szept. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Pár ilyen házasságot ismerek, meg nőt is, hát....nem egyszerű.

Az egyik egy idős hölgy, olyan kis kedves, édesnek néz ki, valójában ügyész!, és kb mint az úthenger, olyan. Az ember csak les ki a fejéből, hogy higgadtan mond olyan dolgokat, amit ha egy kolompár gazsi csinálná, már 5x meg lenne késelve/sitten, stb.

A férjét valami tyutyukának hívja, sokszor látni már a palin, hogy idegösszeomlás szélén van.

2023. szept. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

Az igazi domináns nő nagyon jó! Erős, következetes, vad és izgalmas, rendkivül szexi kisugárzással, egyszerűen imádom. Viszont ne tévesszen meg senkit, van sok buta, önző és egoista, puffogó akarnok kislány is. Akik általában még nagyon okosnak is hiszik magukat, és túltolt egóval és nagyképűséggel próbálnak kompenzálni. Mindezt úgy hogy az ő fejükben az a tévképzet él, hogy ők dominánsak. Nem, ők nem azok.

Szóval figyeljetek oda, és válasszátok az igazit. Kerüljétek az olcsó és gagyi hamisítványokat :)

2023. szept. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé visszahúzódó, félénk, szubmisszív beállítottságú vagyok, nagyon szívesen élnék együtt ilyen nővel. Elkényeztetném, imádnám őt stb. csak ne csaljon meg és ő is szeressen engem.
2023. szept. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!