Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért a legnagyobb macsókból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a legnagyobb macsókból lesznek a legnagyobb papucsok?

Figyelt kérdés

Most már sokadig ismerősömnél van az a jelenség, hogy ha nincs csaja, akkor ő a legnagyobb "alfahím" a társaságban, aki heti min 2-3 csajt dug, abból minimum 2-őt párhuzamosan, neki aztán egy nő sem parancsolhat, meg az összes nő hülye, és különben is ő a nagy HÍM, aztán ha összejönnek valami csajjal (aki jellemzően minimum 8-10 évvel fiatalabb, totál "jellegtelen" - értsd ez alatt azt, hogy nem egy ilyen karakán, nagyszájú, domináns típusú csaj) akkor meg teljesen becsicskulnak, nem lehet őket elhívni egy pofa sörre beülni, teljesen elfelejtik a barátaikat, társaságban bele vannak bújva a csajba, bárhova is hívjuk őket, kb a csajtól kell engedélyt kérjünk.

Aztán ha véletlenül vége is lesz a kapcsolatnak, kezdődik minden előlről.


2023. szept. 17. 08:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%

Ez én vagyok :D

32 évesen összejöttem egy 19 éves lánnyal és papucs lettem.

2 éve vagyunk együtt.

Jól kell viselkedni és akkor kapok pin#t.

2023. szept. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

1) ja igen, ezt el is felejtettem, hogy orokke arra panaszkodnak, hogy otthon nincs szex, ha nem jol viselkednek es bezzeg szingli korukban tobb p.na jutott nekik es olcsobban megusztak, mint most, hogy dedikalt nojuk van.


Mi valtozott?:D

2023. szept. 17. 08:16
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezek a hapsik tudat alatt vágynak erre a szerepre, a papás- mamásra, meglágyul a szivuk, hiába állitják az ellenkezőjét. Ver nem válik vizzé, egy csomó pasi meg ugyanúgy haverozik ha van nője, ha nincs, nincs olyan hogy becsicskul valaki, de nem akar. Olyat tudok meg elkepzelni mikor egy vad bulizos pasi megnősul es a gyerek miatt megkomolyodik, nem jarogat el, inkabb a jatszoterre jar meg gyerekprogramokra.
2023. szept. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%

Heti 2-3 pin# akit régebben mindig felszedtem azok nem érdekeltek annyira sőt leginkább semennyire,viszont a mostani az nagyon is érdekel.


A mostani fiatal csinos kedves,van egy jó szokása,hogy rendszeresen le fekszik velem,jó kell viselkedni és akkor bármikor kaphatok tőle pin#t

2023. szept. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%
#4 “fiatal csinos kedves” de hogy esze nincs, amiért ilyen vén f*sszal jött össze, aki pin#nak nevezi, az is biztos. Kéne a francnak ilyen helyi kétbites alfahím párnak. Ezek a nőjük mellett sem lesznek jobbak.
2023. szept. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

3 itt meg nincs gyerek, csak pár hetes kapcsolat.

Én amikor becsajoztam soha nem felejtettem el a haverjaimat, annyi változott, hogy utána minden ilyen házibuliba a csajommal mentem és nyilván ritkultak a kanbulik, de ugyanugy beültünk dumálni, ha hívtak, elmentünk

együtt moziba, buliba stb.


a gyerek nyilván más téma, de mi pl amikor megszülettek a gyerekek, ugyanúgy elmentünk egy beülős estére a haverokkal, vagy közös kajálásokra: gyereket felraktuk az asztalra hordozóban és elvoltunk vele:) Természetesen itt nem IHB bulikra kell gondolni, hanem lightos, kultúrált baráti összejövetelekre.

2023. szept. 17. 08:26
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

1# és a 4# válaszoló vagyok

Kérdező szerintem rosszul látod.


Régebben én is olyan voltam,hogy mivel haverok közül nekem van saját lakásom és egy nagy TV a nappaliban, hogy néztünk nálam valami meccset sörözés közben haverokkal,utána meg megindultunk a városba kocsmázni.


Mostanában barátnőm nálam van,tudom hogy menne valami meccs a TV-ben, de inkább mondom a barátnőmnek hogy kezdjük el nézni netflixen a Bridgerton családot

(valamelyik nap elötte már említette)


Mondta milyen jó ötlet úgyis gondolt már rá, megnéztünk pár részt utána este kaptam pin#t és másnap reggel is munka előtt a zuhany alatt.


Szóval jó kell viselkedni és kapsz pin#t

2023. szept. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

7-es

nagyon rá vagy feszulve erre a mondatra, mondom en hogy csinalom:

nekem is legelőször lett sajat házam a haverok közül, rengeteg házibuli volt nálunk, de siman ott volt a csajom is velem, hajnalban amikor meg a haverok elmentek (miután összerakták a lakást) kaptam p.nat, aztan amikor felkelt a csajom, akkor is :D szoval a ketto nem kizaro.

2023. szept. 17. 08:40
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát akkor valami jól csinálsz
2023. szept. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%

Az itteni Bata boltban arulnak Macho fantazianevu papucsot :)



[link]



Az #1-es valaszolonak kifejezetten ajanlott :)



39F incel

2023. szept. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!