Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Velem van a gond hogy ilyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond hogy ilyen a gondolkodásmódom?

Figyelt kérdés

28 éves lány vagyok. Nagyon rossz nem mondható kapcsolataim voltak, akiknek a lelkem szívem kitettem és megcsaltak, kihasználták a gondoskodásom, na és persze akkor is én voltam a rossz. A lényeg:


Van egy pasas. Azt tudni kell róla hogy hamar felkapja a vizet miattam, viszont céltudatos, családot akar, nem papucs, tanul és a jövőjével foglalkozik. home Office stb...Folyamatosan próbál kibékülni velem, de mondta nekem kell változtatni hogy működjön.


Rólam :


Kb az ellentétje vagyok. Dolgozó lány vagyok de nem vagyok boldog az életben. Írtam is fent hogy tönkretettek teljesen, a kedvességem is odalett...

Én nem keresek jól, csak megvagyok ebben a világban... de viszont jó lenne egy társ!


Mondta hogy vegyem ki a női részem. Tehát főzés,takarítás az én feladatom lenne munka után is. Ő csinálná a kis jövőjét amiből neki haszna lesz. Emiatt költöztünk külön mert úgy volt 50/50 minden. Én meg elvárom a takarítás is ha már mindent felesben fizetünk, de ő mondta úgy lenne a normális ha én csinálom a női dolgokat, ő meg tanul munka után. Eléggé kihasználva érzem így magam a régi idők miatt.


Szerintetek velem van a gond hogy így gondolkodok?


2023. szept. 18. 14:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Most mi itt a kérdés? Megpróbáltad neki elmondani, hogy kihasználva érzed magad? Ha igen és nem tudtatok megegyezni erről, akkor ne erőltesd ezt a kapcsolatot, mert nincs rendes kompromisszum köztetek egy tök egyszerű dologgal kapcsolatban.
2023. szept. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Menekülj! Ő egy csicskát keres magának, hát nem veszed észre? Fizess szépen, mindennek add oda a felét, és azon felül még te egyedül főzzél, mossál és takaríts is. És még azt mondja, hogy neked kell változnod, hogy ez működjön. Jól szemberöhögném.


Ez a kérdés mehet amúgy a sok aranyásózónak, mert ékes példája annak, amikor a férfi teljes mértékben ki akarja zsákmányolni a nőt és semmilyen aljas manipulációtól nem riad vissza.

2023. szept. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2: nem tudom már mit gondoljak.... :(
2023. szept. 18. 14:38
 4/12 A kérdező kommentje:
1: igen. Elmondtam mindent.
2023. szept. 18. 14:40
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Húha,ez nekem nagyon le osztottnak tűnik,én nem szeretnék olyan

kapcsolatot ahol kerek perec ki van jelentve hogy nekem mint nőnek

mi lesz a dolgom..Amúgy meg a takarítás és főzés stb. nehogy már

csak a nő dolga legyen,azért mert apuci tanul vagy dolgozik.

Egy nő is ugyanazt teszi,de tőle el várja hogy otthon is

mindent ő csináljon...nekem ez nem jönne be,de az tény hogy legalább

nyíltan fel vállalja... Egyébként sok nő teszi ezt önként,

mert a férje keresi a több pénzt,vagy mert le strapáltabban jön

haza mint ő,de néha azért még ők is be segítenek,nem várják el

100%-ban hogy az asszony csináljon mindent.

2023. szept. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

ő mondta úgy lenne a normális ha én csinálom a női dolgokat, ő meg tanul munka után.


Meg az apja faxa lenne normális. Ne legyél senki cselédje! Lenne esze leosztani a szerepeket, hogy te csicskázzál neki, neki meg "legyen saját haszna". Na persze.

2023. szept. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj!
2023. szept. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez kihasználás.
2023. szept. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mindig azt mondja a családjáért tanul, amihez támogatom kell őt. Elején nyilván azt mondta nem várja el a nőtől hogy cseléd legyen, csak ezer költöztem össze vele.
2023. szept. 18. 17:53
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem veled van a baj, jól látod, hogy ez nem normális és mindegy mivel próbálja kimagyarázni, nem változtat a lényegen, hogy igenis te lennél a cseléd. Közben meg fizessetek felesben mindent, na ez nettó kihasználás. Akkor oké, ha a nő végzi az összes házimunkát, ha így állapodnak meg a felek és ő ezért "cserébe" nem vagy alig dolgozik.

Persze mondhatja, hogy ő tanul és ezt a családjáért teszi, de mégis mi a garancia arra, hogy ti együtt lesztek pár év múlva? Simán lehet, hogy kihasználja, hogy neki nem kell csinálnia otthon semmit, majd ha már nem kellesz cselédnek, elhagy.

Ezt leszámítva se tűnik egy főnyereménynek. Azért voltak ilyen pocsék kapcsolataid, mert hagyod magad és megtehetik veled. Tanulj belőle és most ne hagyd. Kihasználna csak.

2023. szept. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!