Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Akinek néha több napra elutazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek néha több napra elutazik a párja, mit szoktatok csinálni egyedül?

Figyelt kérdés

Most lesz ilyen először és nem nagyon tudom hogy mit csináljak.

Van egy csomó “magányos hobbim”, nem azzal van a gond hogy nem tudom elfoglalni magam, de akkor is hiányozna hogy napokig nincs kihez szólni.

Kevés barátom van, ők se tudnak akkor velem lenni. Sajnos kisállatunk sincs.


Ti ilyenkor hogy foglaljátok el magatokat, hogy ne legyetek magányosak?


2023. szept. 20. 11:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
15%
Nem szoktam végig egyedül lenni. Általában ápolom az "elhanyagolt" kapcsolataim: meglátogatom rég nem látott barátaimat, akik messzebb laknak; szervezek valamit az itteni barátaimmal; ezek főleg hétvégi programok, mivel dolgozom, így nagy részt nem otthon ülök egyedül.
2023. szept. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én imadok egyedul lenni, szóval ilyenkor kiélvezem, hogy senkiheh sem kell szolnom.
2023. szept. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök az énidőnek, nagyon szeretek akár csak magam olvasgatni, sétálni, meditálni. Nagyon jól, sőt a párom szerint túl jól el vagyok nélküle is. 😁
2023. szept. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Az én időt én is szeretem, de esténként azért már jól esik nem magányosan ücsörögni. :D

Olyan már sokszor volt hogy napközben egyedül maradtam, azzal semmi baj nem volt :)


#1

Nekem is ez volt az ötletem, de azokon a napokon a barátaim dolgoznak és/vagy suliba mennek. (Kombózva azzal, hogy messze is vannak és nincs is köztünk közlekedés, szóval az nem opció hogy este összefutunk egy órácskára)

2023. szept. 20. 11:46
 5/20 anonim ***** válasza:
75%

Nehogy már pár napot ne bírj ki egyedül, mi lenne veled ha elhagyna a pasid?

Neked nincs saját életed?

2023. szept. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%

Amikor az én párom külföldi kiküldetésre ment, akkor ugyanazokat csináltam, mintha otthon lett volna, csak egyedül. Elmentem kirándulni, kerékpározni vagy megnéztem valamit a Netflixen, esetleg festettem, rajzoltam.

Igazából mindig óriási tervekkel futottam neki ezeknek az időszakoknak, de utána rájöttem, hogy az a pár nap rohadt gyorsan elszalad, így maradtak a szokásos programok 😀

2023. szept. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ugyanazt.

De tobbet talalkozom baratokkal, nem csak a pasimhoz tudok menni, ha beszelgetni akarok.

2023. szept. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

#5

Nyilván kibírom, sehol nem írtam hogy nem. :)

Csak még nem volt ilyen és kíváncsi vagyok, ki mit csinál ilyenkor, ennyi. :)

Van “saját életem”, aminek része hogy esténként van társaságom, van kihez szólnom. Ez a párom előtt is így volt (szülők, lakótársak).



Köszi a válaszokat 😊

2023. szept. 20. 12:41
 9/20 anonim ***** válasza:
Napközben ha el tudod magad foglalni ez az estére jobban igaz, nem? Akkor meg pláne ugyanazokat csinálom amit a párom nélkül is csinálok, főzök, pakolok, piperézek, szépítkezek, tévézek, elalszok, olyan hamar elrepülnek az órák, nem tudom te milyen üresjáratokra gondolsz pl este amit nem tudsz kitölteni egyszerűen pár napig a párod nélkül?
2023. szept. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

#9

Nappal olyankor eddig elmentem sétálni, takarítottam, kiültem a kertbe olvasni, ilyesmik. Ezek közül egyiket se szeretem éjszaka csinálni. :D

+ napközben alapból többnyire egyedül vagyok, mert dolgozok, azt már rég megszoktam. De utána haza szoktam menni és együtt töltjük az estét. :)

Ki tudom tölteni, csak furcsa lesz hogy közben nincs ott senki.

2023. szept. 20. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!