Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez másnak is kiütné a biztosít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez másnak is kiütné a biztosítékot? (Részletek ⬇️)

Figyelt kérdés

A pasimmal 3 éve élünk együtt. Tudom hogy az együttélés nem fenékig tejfel, de erre most kíváncsi vagyok mit gondolnak mások:

Este 9kor hazaesek a munkából hulla fáradtan, és elkezdek cordon bleu-t csinálni mindkettönknek. Mondom neki hogy kb 30perc mire tálalok, erre kijelenti, hogy ö inkább beül a kocsiba és elmegy Thai kajáért. Tudom, hogy szeret mindent ami csirke, nem lehet az a baja, hogy nem szereti. Nekem meg tökre sértö, hogy az eröm utolsó morzsáiból valami klassz dolgot akarok összehozni, erre ö elmegy mást enni. Tessék megmondani, ha szánalmasan túlérzékeny vagyok-e, vagy ez mának is kellemetlen lenne?



2023. okt. 3. 03:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem bunkó volt, de ha csak egyszer fordult elő és, akkor nem akkora tragédia. Amit megtehetsz, hogy máskor megkérdezed, hogy főzz neki is (akár előző nap megbeszélve) avagy alapból csak magadnak főzöl.
2023. okt. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%
Szóval te dolgozol munkahelyen, tök fáradt vagy, megfőzöl és általában te takarítasz és ő nyugodtan homeoffice munka után pihen és átlagban nem főz neked míg hazaérsz. Szép páros vagytok nagyon... Irónia.
2023. okt. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem is nagyon bunkó volt.

Amikor neki akartál állni, akkor mondhatta volna, hogy "Drágám, ne fáradj a főzéssel, elugrom és hozok egy thai kaját." Amikor már javában csináltad, akkor már ne találja ki, hogy neki az nem jó, elmegy saját kajáért.

Mellesleg: ha nem lenne végtelenül önző, akkor előre gondolkodott volna, és mire te 9-re hazaérsz, ott lett volna a thai kaja, az asztal megterítve és mondta volna, hogy nem kell semmivel fáradnod, csak leülnöd az asztalhoz.

2023. okt. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Leclerc ***** válasza:
100%

Hát ha már nekiálltál csinálni, akkor ez elég nagy bunkóság volt tőle.

A szép az lett volna tőle, ha már eleve thai kajával vár.

2023. okt. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
70%
Ő nem a pasid, hanem inkább a gyereked… 😅
2023. okt. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
63%

Amikor neki akartál állni a főzésnek, akkor szólhatott volna, hogy elmegy thai kajáért. Sőt, mire hazaértél, már otthon várhatott volna a thai kaja.

(De úgy mellesleg, este 9-kor már baromira nem kell kajálni.)

2023. okt. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mondjuk: én pohár vízzel önteném le páromat, ha ilyet hozzám vágva egyszer sem akar figyelni és beszélni közös dologról. A cselekedet pedig valóban bunkó volt. Ha nem érti meg, akkor ott nagy baj van.


34/F

2023. okt. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!